Toer - Groep 1 vlag Q Race 2

Starttijd:   11:00:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
445 Gert Jan Karreman, Hanse 445
Summertime
1 1,0 13:22:27,0 2:22:27,0 2:08:28,3 =(GT*.975) * 0,9250
647 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
2 2,0 13:22:38,0 2:22:38,0 2:09:09,1 =(GT*.975) * 0,9287
675 Sjoerd Wasserval, Dufour 44
Jan
3 3,0 13:21:50,0 2:21:50,0 2:12:45,4 =(GT*.975) * 0,9600
283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
4 4,0 13:21:53,0 2:21:53,0 2:12:48,2 =(GT*.975) * 0,9600
444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
5 5,0 13:28:44,0 2:28:44,0 2:17:45,8 =(GT*.975) * 0,9500
645 Bruno Wolfs, Hanse 458
Just Fab
6 6,0 13:32:56,0 2:32:56,0 2:23:40,1 =(GT*.975) * 0,9635
319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
7 7,0 13:38:44,0 2:38:44,0 2:25:28,7 =(GT*.975) * 0,9400
670 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo was 226 wordt 670
8 8,0 13:39:39,0 2:39:39,0 2:27:08,7 =(GT*.975) * 0,9453
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
9 9,0 13:45:54,0 2:45:54,0 2:28:24,5 =(GT*.975) * 0,9175
627 Hans Moolenaar, Dufour 40
Loos
10 10,0 13:40:48,0 2:40:48,0 2:28:37,6 =(GT*.975) * 0,9480
674 Rene Verkerk, Etap 39S
Winds of Change
11 11,0 13:48:39,0 2:48:39,0 2:31:14,8 =(GT*.975) * 0,9198
387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch chevk klasse
12 12,0 13:46:32,0 2:46:32,0 2:31:49,0 =(GT*.975) * 0,9350
165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
13 13,0 13:46:09,0 2:46:09,0 2:37:08,2 =(GT*.975) * 0,9700
669 MJ Gottmers, First 36.7
Limoncello
14 14,0 13:59:22,0 2:59:22,0 2:39:08,6 =(GT*.975) * 0,9100
660 Ben Maartense, Bavaria C38
Oryx
15 15,0 14:05:14,0 3:05:14,0 2:46:09,3 =(GT*.975) * 0,9200
451 Pim Poppe, Hanse 400
Bobbie
dnf 23,0        
141 R van Dop, Oceanis 40
Aquaholics
dns 23,0        
139 Norbert Clarijs, X-43
XAR
dns 23,0        
684 Diederick Nolten, Saffier 37
Black Jack
dns 23,0        
649 René van Dop, Jeanneau SO 49
Aquaholics
dns 23,0        
642 Giovanni Imponente, Hanse 400
Dansen aan zee
dns 23,0        
661 Niek Beerepoot, Dehler 42
Zomerhitte 2.0 DH
dns 23,0        
 


Toer - Groep 2 vlag O Race 2

Starttijd:   11:05:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
678 Jeff Konings, Elan 40x2.05
Hooked
1 1,0 13:30:32,0 2:25:32,0 2:08:12,1 =(GT*.975) * 0,9035
312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis Toer
2 2,0 13:44:08,0 2:39:08,0 2:15:54,9 =(GT*.975) * 0,8760
659 Joost Knoop, Dufour Classic 35
Bolla
3 3,0 14:03:26,0 2:58:26,0 2:20:02,9 =(GT*.975) * 0,8050
495 Martijn van den Hoven, Jeanneau Sun Fast 32 PTE
Drijfveer check klaase
4 4,0 14:01:49,0 2:56:49,0 2:20:43,6 =(GT*.975) * 0,8163
120 Eric Willemse, Spirit 36
Wildebras
5 5,0 13:49:08,0 2:44:08,0 2:22:17,0 =(GT*.975) * 0,8891
441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
6 6,0 13:59:42,0 2:54:42,0 2:23:49,7 =(GT*.975) * 0,8444
652 Leen Broekhuizen, Scampi 30
Redskin
7 7,0 14:01:57,0 2:56:57,0 2:24:55,3 =(GT*.975) * 0,8400
369 Marco Kramer, Bavaria 37Cr
Bagheera check klasse
8 8,0 13:57:42,0 2:52:42,0 2:28:23,7 =(GT*.975) * 0,8813
617 Stijn Adriaensens, Dufour 34 Performance
RAP
9 9,0 13:47:30,0 2:42:30,0 2:30:47,1 =(GT*.975) * 0,9517
619 Erik van Hoving, Beneteau Oceanis 31
Summerwind
10 10,0 14:10:27,0 3:05:27,0 2:30:59,9 =(GT*.975) * 0,8351
658 Erwin Monteban, Bavaria 34C
Fissa DH
11 11,0 14:07:23,0 3:02:23,0 2:31:49,6 =(GT*.975) * 0,8538
629 Evert-Jan Wassink, Dehler 29
Joep
12 12,0 14:12:14,0 3:07:14,0 2:33:20,6 =(GT*.975) * 0,8400
311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
13 13,0 14:23:35,0 3:18:35,0 2:41:54,2 =(GT*.975) * 0,8362
632 Sander Spit, Bavaria 37-3
True Love Habibi
14 14,0 14:26:58,0 3:21:58,0 2:56:49,9 =(GT*.975) * 0,8980
635 Roland Gemein, Jeanneau Sun Rise 35
DJANGO
dnf 29,0        
179 Joost van Avendonk, Bavaria 36
Spur
dns 29,0        
130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
dns 29,0        
291 B Adriaensens, Bavaria 38
Malpertuus
dns 29,0        
648 Warner Rosenboom, Dufour 32 Classic
Clasina
dns 29,0        
491 Joeri Voeten, Sweden Yachts 340
Windveer
dns 29,0        
626 Edwin van Strien, Diamant 3000
Saleboot
dns 29,0        
125 Bas Teulings, Beneteau oceanis 311
Lazy Jack DH
dns 29,0        
646 Marc Lunet, Bavaria 37
MacSea
dns 29,0        
656 Jack de Bokx, Sun Odyssey 379
Cloud9
dns 29,0        
665 James Doughtie, Bavaria 35
Zeevonk
dns 29,0        
666 Robbert-Jan Baars, Dehler 38
Zeebaars
dns 29,0        
679 Pieter Gijsels, Comfotina 35
Haddock
dns 29,0        
688 Marco Wilmsen, Dehler 34 C
Unenbeza
dns 29,0        
 


Toer - Groep 3 vlag J Race 2

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker DH
1 1,0 13:45:43,0 2:35:43,0 1:53:52,1 =(GT*.975) * 0,7500
480 Gillina Baaij, Mariholm 32
Zappa
2 2,0 13:58:20,0 2:48:20,0 2:02:23,3 =(GT*.975) * 0,7457
177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence dh rating
3 3,0 13:53:14,0 2:43:14,0 2:07:28,9 =(GT*.975) * 0,8010
657 Jante Baeck, Duetta 94
Ninkasi
4 4,0 13:52:17,0 2:42:17,0 2:08:09,8 =(GT*.975) * 0,8100
371 N. van Hees, Ufo 31
BLUE NOSE
5 5,0 14:00:42,0 2:50:42,0 2:09:13,1 =(GT*.975) * 0,7764
683 Liza Bogert, Malzwin 23
Petit Poucet
6 6,0 14:20:07,0 3:10:07,0 2:17:10,1 =(GT*.975) * 0,7400
459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
7 7,0 14:50:28,0 3:40:28,0 2:27:01,8 =(GT*.975) * 0,6840
455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa xxxx DH check klasse
dnf 14,0        
609 N. Teunissen, Contest 34
Windfall
dns 14,0        
493 Erik Vrolijk, Bavaria 30cr
Aurora
dns 14,0        
352 Kristof De Vos, Beneteau 311
La Ola
dns 14,0        
601 Michel Visser, H-boot
Humpty DH
dns 14,0        
654 Jeff Hollestelle, Hunter Formula One
Animal
dns 14,0        
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 2

Starttijd:   11:00:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
610 J.C. Bornet, J-109
Jai Alai
1 1,0 13:35:18,0 2:35:18,0 2:36:49,3 =GT * 1,0098
465 Martijn Graafmans, J-109
Eau-J
2 2,0 13:37:48,0 2:37:48,0 2:38:41,0 =GT * 1,0056
477 Ruud van Es, XP 38
Xtra Summer
3 3,0 13:40:08,0 2:40:08,0 2:47:57,8 =GT * 1,0489
664 Pieter Golverdingen, BH 36
Aeoles
4 4,0 13:41:54,0 2:41:54,0 2:48:22,6 =GT * 1,0400
622 Jan Bos, J 122
Vrijbuiter DH
5 5,0 13:42:16,0 2:42:16,0 2:50:28,6 =GT * 1,0506
636 Jan Ketting, BH 36
Boerderij
6 6,0 13:46:50,0 2:46:50,0 2:53:30,4 =GT * 1,0400
643 Fred van Beers, Arcona 435
Natural High DH
7 7,0 13:37:20,0 2:37:20,0 2:55:12,4 =GT * 1,1136
422 Frank Blomsma, X-40
Seatrickx
8 8,0 13:57:55,0 2:57:55,0 3:01:28,5 =GT * 1,0200
344 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
9 9,0 14:01:00,0 3:01:00,0 3:05:31,5 =GT * 1,0250
690 Christiaan Pottiez, X-35
Mr Sandman
10 10,0 14:04:30,0 3:04:30,0 3:12:01,7 =GT * 1,0408
258 Sjaak Beulens, X-442
eXe - Cuties
11 11,0 14:01:24,0 3:01:24,0 3:13:41,9 =GT * 1,0678
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
12 12,0 14:14:31,0 3:14:31,0 3:23:47,7 =GT * 1,0477
625 Edwin Spaans, J35
SJamaan
dnf 22,0        
630 Robert Jan van Leeuwen, X-40
Lucky Lion X4
dns 22,0        
611 Gert Jan Oelp, Winner 1220
JanJan DH
dns 22,0        
682 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
dns 22,0        
633 Koen Cleeren, Xp 33
X-Bie
dns 22,0        
466 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
dns 22,0        
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
dns 22,0        
602 Patrick Gaspersz, Archambault A35
Downbeat
dns 22,0        
628 Wessel van der Werf, Dehler 30 OD
INsails.com
dns 22,0        
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 2

Starttijd:   11:05:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
606 E.J. de Ridder, GRAND SOLEIL 37 BC
VINDIO
1 1,0 13:34:09,0 2:29:09,0 2:27:33,2 =GT * 0,9893
171 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
2 2,0 13:34:04,0 2:29:04,0 2:28:54,2 =GT * 0,9989
671 Richard Verkleij, J-99
Bold & Gracious
3 3,0 13:47:48,0 2:42:48,0 2:42:08,9 =GT * 0,9960
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
4 4,0 13:51:33,0 2:46:33,0 2:43:45,1 =GT * 0,9832
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
5 5,0 13:51:08,0 2:46:08,0 2:44:51,2 =GT * 0,9923
676 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
6 6,0 14:01:13,0 2:56:13,0 2:47:08,5 =GT * 0,9485
301 Coen Dusseljee, Sun Fast 36
IMP
7 7,0 13:57:48,0 2:52:48,0 2:48:35,0 =GT * 0,9756
689 R. Bollen, Dehler 37 DB
Salty Dog
8 8,0 13:57:38,0 2:52:38,0 2:49:08,8 =GT * 0,9798
360 Tjeerd van Beek, BIANCA 360
Shiro
9 9,0 14:04:33,0 2:59:33,0 2:50:34,3 =GT * 0,9500
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
10 10,0 13:57:22,0 2:52:22,0 2:50:38,6 =GT * 0,9900
662 Egbert de Waard, Dehler 38
Amazone
11 11,0 13:58:08,0 2:53:08,0 2:52:31,6 =GT * 0,9965
618 Tijs Buijs, Beneteau first 36.7
Julie Louise
12 12,0 14:02:13,0 2:57:13,0 2:53:05,3 =GT * 0,9767
401 Ed Groenendijk, Hanse 388
La Parra
13 13,0 14:00:22,0 2:55:22,0 2:53:10,5 =GT * 0,9875
603 Andre Kreemer, Dehler 36 sq
Bubbels
14 14,0 14:00:52,0 2:55:52,0 2:55:47,8 =GT * 0,9996
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
15 15,0 14:12:59,0 3:07:59,0 2:57:33,0 =GT * 0,9445
634 Rob Anker, Dufour 34
Black Pearl
dns 22,0        
663 A.P.van Wijngaarden, Waarschip 1076
ZEEBEER 3
dns 22,0        
472 Nils Bouwman, First 40
Camelot
dns 22,0        
607 Bart Diesveld, Salona 37
Spindrift
dns 22,0        
655 Boris van Dam, Dehler 38SQ
Vesper
dns 22,0        
673 Paul Brinkhof, Dehler 38
Sayonara
dns 22,0        
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 2

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
668 Wouter van der Enden, Etchells
Chevelle
1 1,0 13:19:26,0 2:09:26,0 1:57:47,1 =GT * 0,9100
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
2 2,0 13:20:36,0 2:10:36,0 2:02:50,5 =GT * 0,9406
335 E de Wit, One off
Overruled
3 3,0 13:33:11,0 2:23:11,0 2:09:09,1 =GT * 0,9020
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
4 4,0 13:34:29,0 2:24:29,0 2:11:47,9 =GT * 0,9122
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
5 5,0 13:41:30,0 2:31:30,0 2:13:59,2 =GT * 0,8844
317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
6 6,0 13:38:33,0 2:28:33,0 2:15:10,8 =GT * 0,9100
685 Gaston Moonen, Winner 8P
Popeye
7 7,0 13:48:54,0 2:38:54,0 2:20:09,0 =GT * 0,8820
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
8 8,0 13:48:13,0 2:38:13,0 2:24:46,1 =GT * 0,9150
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
9 9,0 13:56:55,0 2:46:55,0 2:27:51,3 =GT * 0,8858
672 M Storimans, First 31.7
Aqua Nimitas
10 10,0 13:48:58,0 2:38:58,0 2:28:23,7 =GT * 0,9335
616 Hester Delhez-Jongepier, Swan 37
Croix Du Cygne
11 11,0 13:55:36,0 2:45:36,0 2:30:12,0 =GT * 0,9070
638 Tom Smeets, Dehler 34 Top 1992
Junto
12 12,0 13:55:16,0 2:45:16,0 2:30:23,6 =GT * 0,9100
653 Natan Bellenge, Sun Fast 32
Beaugency
13 13,0 13:57:21,0 2:47:21,0 2:33:28,6 =GT * 0,9171
691 Koen Mercelis, First 27.7
Illusion
dnf 21,0        
109 Gerard D. Jonker, Nicholson 43
Emily
dns 21,0        
110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
dns 21,0        
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
dns 21,0        
613 Davoise Jean-Louis, First31.7
Touches Pas
dns 21,0        
12 Paul Gladdines, Maxfun 25
NED 12
dns 21,0        
667 Michel Koot, First Class 8
On Verra
dns 21,0        
 


Toer-S - Groep 4 Vlag F Race 2

Starttijd:   11:15:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
201 T.D. Zinschitz, Pionier 930 x1.70
Thursday's Child
1 1,0 14:01:34,0 2:46:34,0 2:21:34,9 =GT * 0,8500
681 Brent Biesheuvel, Dehler 32
Bies !
2 2,0 13:58:11,0 2:43:11,0 2:21:58,2 =GT * 0,8700
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
3 3,0 14:08:20,0 2:53:20,0 2:28:55,7 =GT * 0,8592
615 Pim van Putten, Bavaria 32
Sparky Connect Yachtbrokers
4 4,0 14:05:33,0 2:50:33,0 2:30:05,0 =GT * 0,8800
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
5 5,0 14:49:30,0 3:34:30,0 2:35:30,8 =GT * 0,7250
621 Morris Otten, Beneteau first 20
@ease
6 6,0 14:38:10,0 3:23:10,0 2:40:19,1 =GT * 0,7891
687 C Biltris, Hanse 312
M Enfin
7 7,0 14:20:09,0 3:05:09,0 2:42:19,3 =GT * 0,8767
600 Ben Steffen, Kaktus 25
Slow Motion
dns 10,0        
680 Jeroen Koopen, Folkboat
Tuimelaar
dns 10,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2021, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl