Uitslag Toer - Groep 1 vlag Q ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
2,0 1 1
2 445 Gert Jan Karreman, Hanse 445
Summertime
5,0 2 3
3 186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
6,0 4 2
4 423 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
7,0 3 4
5 283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
10,0 5 5
6 319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
14,0 8 6
7 145 W Sederel, X-362
Catxalot
14,0 6 8
8 226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
14,0 7 7
9 443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
18,0 9 9
10 387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
25,0 dns 10
11 165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
25,0 10 dns
12 444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
26,0 dns 11
13 357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
26,0 11 dnf
14 180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
30,0 dns dns
 


Uitslag Toer - Groep 2 vlag O ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 488 Jeff Konings, Elan 40x2.05
Hooked
4,0 1 3
2 102 Bob de Bruin, Sun Odyssey 36i
Anilla
5,0 3 2
3 130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
10,0 4 6
4 360 Tjeerd van Beek, BIANCA 360
Shiro
10,0 5 5
5 312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
12,0 2 10
6 491 Joeri Voeten, Sweden Yachts 340
Windveer
16,0 9 7
7 450 Kees Twigt, Elan 333
Jarn
16,0 8 8
8 369 Marco Kramer, Bavaria 37Cr
Bagheera
18,0 6 12
9 342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
19,0 dns 1
10 291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
20,0 11 9
11 281 Esther Adriaanse, Dufour 325 GL
Princess
21,0 10 11
12 164 T van Wolde, Dehler 36 cws
RAM
22,0 dns 4
13 487 Erik Langmuur, Dufour 36 Classic , 2001
Du Petit Four
25,0 7 dns
14 476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
26,0 12 14
15 451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
26,0 13 13
16 462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
30,0 14 16
17 490 Sander Lenskens, Beneteau First 33.7
BROCKY
30,0 15 15
 


Uitslag Toer - Groep 3 vlag J ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
2,0 1 1
2 471 Michiel Koopen, G2
Gentle Grace rating 1/2 check
7,0 5 2
3 245 Tim de Held, Commando 28
Pimpernel !
7,0 4 3
4 282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
7,0 3 4
5 455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
9,0 2 7
6 495 Martijn van den Hoven, Jeanneau Sun Fast 32 PTE
Drijfveer
15,0 6 9
7 371 N. van Hees, Ufo 31
BLUE NOSE
20,0 12 8
8 480 G Bezemer-Baaij, Mariholm 32
Catharina
20,0 9 11
9 305 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
20,0 10 10
10 343 Florian van den Hamer, Colvic Ufo 27
Even NX
24,0 dns 5
11 193 Chris Brand, Dehler 31
Bestevaer
25,0 dns 6
12 429 Jacob Ooms, Aloa 29
Julius
26,0 7 dnf
13 489 Marcus Leguijt, Jeanneau Melody (1978)
LeSchuijt
27,0 8 dns
14 459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
30,0 11 dns
15 352 Kristof De Vos, Beneteau 311
La Ola
31,0 dnc 12
16 393 N. Teunissen, Contest 34
Windfall
38,0 dns dns
16 493 Erik Vrolijk, Bavaria 30cr
Aurora
38,0 dns dnf
16 554 Tom Busse, Dufour 31
Larus
38,0 dnc dns
 


Uitslag Toer-S - Groep 1 vlag H ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 Toer-S GC 171 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
4,0 1 3
2 Toer-S GC 272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
6,0 2 4
3 Toer-S GC 465 Martijn Graafmans, J-109
Eau-J
7,0 5 2
4 Toer-S GC 473 Brita Van Rossum en Iwan V., HOD 35
ZARAFA
10,0 4 6
5 Toer-S GC 413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
13,0 3 10
6 Toer-S GC 477 Ruud van Es, Dehler 34 C 2016
De Lendte
13,0 6 7
7 Toer-S GC 356 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
15,0 7 8
8 ORC NED 7439 J.C. Bornet, J-109
Jai Alai
19,0 dns 1
9 Toer-S GC 447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
21,0 9 12
10 Toer-S GC 494 ROB REIGWEIN, SUMMIT 35
RECO
23,0 dns 5
11 Toer-S GC 344 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
23,0 8 15
12 Toer-S GC 472 Nils Bouwman, First 40
Camelot
23,0 10 13
13 Toer-S GC 496 Jan Heeren, Dehler 39 J/V
Timeless
25,0 11 14
14 Toer-S GC 466 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
27,0 dns 9
15 Toer-S GC 257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
29,0 dns 11
16 Toer-S NED 9080 Bart Diesveld, Salona 37
NED 9080
36,0 dns dnf
16 Toer-S GC 469 Diederick Nolten, Saffier 37
Black Jack
36,0 dns dnf
 


Uitslag Toer-S - Groep 2 vlag R ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 Toer-S GC 422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
4,0 2 2
2 Toer-S GC 377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
6,0 1 5
3 Toer-S GC 12 Thijs van der Beek, Maxfun 25
Hangover
7,0 6 1
4 Toer-S GC 433 Frank Struijk, Elan 340
Fresh
7,0 3 4
5 Toer-S GC 315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
11,0 4 7
6 Toer-S GC 362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
13,0 5 8
7 Toer-S GC 474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
14,0 11 3
8 ORC NED 8519 Michiel van der Kwast, Sun Fast 37
Marlene
14,0 8 6
9 Toer-S GC 208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
18,0 9 9
10 Toer-S GC 416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
19,0 7 12
11 Toer-S GC 143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
23,0 13 10
12 Toer-S GC 115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
25,0 12 13
13 Toer-S GC 104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
29,0 10 dns
14 Toer-S GC 176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
29,0 15 14
15 Toer-S GC 110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
30,0 dns 11
16 Toer-S GC 321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
33,0 14 dns
17 Toer-S GC 479 Mark Helmsing, X-99
Misstral
34,0 dnc 15
18 Toer-S GC 402 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
38,0 dns dns
 
 RDG-uitslagen zijn als volgt:
  Toer-S GC 474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
race 2: 3 punten
 


Uitslag Toer-S - Groep 3 vlag W ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 Toer-S GC 417 Paul Gladdines, Humphreys 22
MISS WALLACE
2,0 1 1
2 Toer-S GC 335 E de Wit, One off
Overruled
5,0 2 3
3 Toer-S GC 389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
6,0 4 2
4 Toer-S GC 392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
7,0 3 4
5 ORC NED 4428 Tako Heins, One off
Windveer
12,0 6 6
6 Toer-S GC 215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
14,0 7 7
7 Toer-S GC 464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
15,0 10 5
8 Toer-S GC 327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
18,0 5 13
9 Toer-S GC 484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
18,0 8 10
10 Toer-S GC 449 Willem Kats, PION
Gouden Ruiter
18,0 9 9
11 Toer-S GC 313 Rien Kok, Dehler 31
Andantino
19,0 11 8
12 Toer GC 492 Wotse Heins, Dehler 31
She's Got A Way
24,0 13 11
13 Toer-S GC 452 Tom Smeets, Dehler 34 Top 1992
Junto
26,0 12 14
14 Toer-S GC 120 Eric Willemse, Dufour 29
Varuna
27,0 15 12
15 Toer-S GC 483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
29,0 14 15
16 Toer-S GC 116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
32,0 16 16
17 Toer GC 308 Koen Mercelis, First 27.7
Illusion
35,0 18 17
18 Toer-S GC 394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
39,0 17 dnf
19 Toer-S GC 275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
41,0 19 dns
20 Toer-S GC 266 Lucu Stagnaro, Gib Sea 84
H I - 5
44,0 dns dns
21 Toer-S GC 481 Christophe Declercq, Conrad 760
Confusion
44,0 dnc dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl