Toer - Groep 1 vlag Q Race 1

Starttijd:   11:30:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
1 1,0 14:10:44,0 2:40:44,0 2:28:23,6 =(GT*.975) * 0,9469
411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
2 2,0 14:13:27,0 2:43:27,0 2:29:00,3 =(GT*.975) * 0,9350
289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
3 3,0 14:13:35,0 2:43:35,0 2:32:14,2 =(GT*.975) * 0,9545
228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
4 4,0 14:18:02,0 2:48:02,0 2:34:12,9 =(GT*.975) * 0,9413
226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
5 5,0 14:24:13,0 2:54:13,0 2:43:40,7 =(GT*.975) * 0,9636
373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
6 6,0 14:26:22,0 2:56:22,0 2:45:09,9 =(GT*.975) * 0,9605
283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
7 7,0 14:27:26,0 2:57:26,0 2:46:04,7 =(GT*.975) * 0,9600
357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
8 8,0 14:32:04,0 3:02:04,0 2:47:48,3 =(GT*.975) * 0,9453
319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
9 9,0 14:34:09,0 3:04:09,0 2:49:56,4 =(GT*.975) * 0,9465
438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
10 10,0 14:31:31,0 3:01:31,0 2:52:19,5 =(GT*.975) * 0,9737
444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
11 11,0 14:35:24,0 3:05:24,0 2:52:37,8 =(GT*.975) * 0,9550
387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
12 12,0 14:38:48,0 3:08:48,0 2:58:33,5 =(GT*.975) * 0,9700
165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
13 13,0 14:43:28,0 3:13:28,0 3:02:58,3 =(GT*.975) * 0,9700
443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
14 14,0 14:45:53,0 3:15:53,0 3:03:02,5 =(GT*.975) * 0,9584
352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
dnf 18,0        
452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
dnf 18,0        
180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
dns 18,0        
 


Toer - Groep 1 vlag Q Race 2

Starttijd:   11:05:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
1 1,0 13:40:54,0 2:35:54,0 2:25:05,2 =(GT*.975) * 0,9545
453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
2 2,0 13:42:18,0 2:37:18,0 2:25:13,4 =(GT*.975) * 0,9469
228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
3 3,0 13:45:42,0 2:40:42,0 2:27:29,1 =(GT*.975) * 0,9413
411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
4 4,0 13:48:33,0 2:43:33,0 2:29:05,8 =(GT*.975) * 0,9350
180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
5 5,0 13:50:10,0 2:45:10,0 2:31:03,2 =(GT*.975) * 0,9380
352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
6 6,0 13:58:08,0 2:53:08,0 2:37:04,4 =(GT*.975) * 0,9305
226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
7 7,0 13:55:04,0 2:50:04,0 2:39:46,8 =(GT*.975) * 0,9636
444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
8 8,0 13:56:46,0 2:51:46,0 2:39:56,2 =(GT*.975) * 0,9550
373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
9 9,0 13:57:30,0 2:52:30,0 2:41:32,6 =(GT*.975) * 0,9605
319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
10 10,0 14:00:36,0 2:55:36,0 2:42:03,0 =(GT*.975) * 0,9465
438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
11 11,0 14:01:23,0 2:56:23,0 2:47:27,0 =(GT*.975) * 0,9737
387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
12 12,0 14:05:04,0 3:00:04,0 2:50:17,9 =(GT*.975) * 0,9700
443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
13 13,0 14:10:40,0 3:05:40,0 2:53:29,7 =(GT*.975) * 0,9584
357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
14 14,0 14:14:00,0 3:09:00,0 2:54:11,7 =(GT*.975) * 0,9453
452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
15 15,0 14:17:56,0 3:12:56,0 3:00:35,1 =(GT*.975) * 0,9600
165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
dns 18,0        
283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
dns 18,0        
 


Toer - Groep 1 vlag Q Race 4

Starttijd:   11:00:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
1 1,0 13:46:44,0 2:46:44,0 2:33:56,0 =(GT*.975) * 0,9469
289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
2 2,0 13:48:22,0 2:48:22,0 2:36:41,3 =(GT*.975) * 0,9545
283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
3 3,0 13:53:26,0 2:53:26,0 2:42:20,0 =(GT*.975) * 0,9600
411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
4 4,0 13:59:46,0 2:59:46,0 2:43:52,8 =(GT*.975) * 0,9350
226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
5 5,0 13:55:55,0 2:55:55,0 2:45:16,5 =(GT*.975) * 0,9636
319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
6 6,0 14:02:48,0 3:02:48,0 2:48:41,7 =(GT*.975) * 0,9465
373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
7 7,0 14:02:40,0 3:02:40,0 2:51:03,9 =(GT*.975) * 0,9605
444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
8 8,0 14:04:30,0 3:04:30,0 2:51:47,6 =(GT*.975) * 0,9550
357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
9 9,0 14:07:09,0 3:07:09,0 2:52:29,4 =(GT*.975) * 0,9453
228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
10 10,0 14:12:15,0 3:12:15,0 2:56:26,5 =(GT*.975) * 0,9413
387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
11 11,0 14:11:34,0 3:11:34,0 3:01:10,4 =(GT*.975) * 0,9700
165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
dns 18,0        
443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
dns 18,0        
352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
dns 18,0        
452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
dns 18,0        
438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
dns 18,0        
180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
ret 18,0        
 


Toer - Groep 1 vlag Q Race 5

Starttijd:   11:15:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
1 1,0 13:57:27,0 2:42:27,0 2:29:58,7 =(GT*.975) * 0,9469
228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
2 2,0 14:01:31,0 2:46:31,0 2:32:49,4 =(GT*.975) * 0,9413
352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
3 3,0 14:06:25,0 2:51:25,0 2:35:30,9 =(GT*.975) * 0,9305
289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
4 4,0 14:02:40,0 2:47:40,0 2:36:02,2 =(GT*.975) * 0,9545
411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
5 5,0 14:07:14,0 2:52:14,0 2:37:00,7 =(GT*.975) * 0,9350
226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
6 6,0 14:04:22,0 2:49:22,0 2:39:07,3 =(GT*.975) * 0,9636
283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
7 7,0 14:07:31,0 2:52:31,0 2:41:28,5 =(GT*.975) * 0,9600
319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
8 8,0 14:11:50,0 2:56:50,0 2:43:11,3 =(GT*.975) * 0,9465
357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
9 9,0 14:13:53,0 2:58:53,0 2:44:52,3 =(GT*.975) * 0,9453
438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
10 10,0 14:09:45,0 2:54:45,0 2:45:54,0 =(GT*.975) * 0,9737
444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
11 11,0 14:14:39,0 2:59:39,0 2:47:16,6 =(GT*.975) * 0,9550
373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
12 12,0 14:14:16,0 2:59:16,0 2:47:52,9 =(GT*.975) * 0,9605
387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
13 13,0 14:25:02,0 3:10:02,0 2:59:43,4 =(GT*.975) * 0,9700
452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
14 14,0 14:28:33,0 3:13:33,0 3:01:09,8 =(GT*.975) * 0,9600
443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
15 15,0 14:29:36,0 3:14:36,0 3:01:50,5 =(GT*.975) * 0,9584
165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
dns 18,0        
180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
dns 18,0        
 


Toer - Groep 2 vlag O Race 1

Starttijd:   11:40:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
1 1,0 14:15:43,0 2:35:43,0 2:12:44,4 =(GT*.975) * 0,8743
488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
2 2,0 14:12:36,0 2:32:36,0 2:13:54,4 =(GT*.975) * 0,9000
145 W Sederel, X-362
Catxalot
3 3,0 14:16:13,0 2:36:13,0 2:18:54,5 =(GT*.975) * 0,9120
160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
4 4,0 14:17:35,0 2:37:35,0 2:21:12,8 =(GT*.975) * 0,9191
462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
5 5,0 14:24:00,0 2:44:00,0 2:21:30,7 =(GT*.975) * 0,8850
186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
6 6,0 14:18:32,0 2:38:32,0 2:23:07,0 =(GT*.975) * 0,9259
461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
7 7,0 14:28:00,0 2:48:00,0 2:23:19,5 =(GT*.975) * 0,8750
336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
8 8,0 14:30:19,0 2:50:19,0 2:24:19,3 =(GT*.975) * 0,8691
287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
9 9,0 14:24:57,0 2:44:57,0 2:24:44,6 =(GT*.975) * 0,9000
445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
10 10,0 14:21:30,0 2:41:30,0 2:26:26,4 =(GT*.975) * 0,9300
454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
11 11,0 14:29:15,0 2:49:15,0 2:26:44,1 =(GT*.975) * 0,8892
342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
12 12,0 14:33:23,0 2:53:23,0 2:26:58,3 =(GT*.975) * 0,8694
179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
13 13,0 14:32:38,0 2:52:38,0 2:32:03,5 =(GT*.975) * 0,9034
130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
dns 17,0        
291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
dns 17,0        
456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
dns 17,0        
 


Toer - Groep 2 vlag O Race 2

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
145 W Sederel, X-362
Catxalot
1 1,0 13:58:41,0 2:48:41,0 2:29:59,6 =(GT*.975) * 0,9120
312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
2 2,0 14:06:09,0 2:56:09,0 2:30:09,5 =(GT*.975) * 0,8743
488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
3 3,0 14:03:30,0 2:53:30,0 2:32:14,8 =(GT*.975) * 0,9000
130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
4 4,0 14:09:14,0 2:59:14,0 2:32:25,1 =(GT*.975) * 0,8722
462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
5 5,0 14:06:56,0 2:56:56,0 2:32:40,3 =(GT*.975) * 0,8850
287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
6 6,0 14:08:52,0 2:58:52,0 2:36:57,3 =(GT*.975) * 0,9000
461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
7 7,0 14:15:37,0 3:05:37,0 2:38:21,3 =(GT*.975) * 0,8750
291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
8 8,0 14:21:06,0 3:11:06,0 2:38:53,8 =(GT*.975) * 0,8528
454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
9 9,0 14:14:47,0 3:04:47,0 2:40:12,1 =(GT*.975) * 0,8892
342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
10 10,0 14:19:03,0 3:09:03,0 2:40:15,1 =(GT*.975) * 0,8694
160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
11 11,0 14:09:06,0 2:59:06,0 2:40:29,7 =(GT*.975) * 0,9191
336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
12 12,0 14:20:32,0 3:10:32,0 2:41:27,2 =(GT*.975) * 0,8691
456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
13 13,0 14:10:03,0 3:00:03,0 2:41:30,3 =(GT*.975) * 0,9200
186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
14 14,0 14:11:46,0 3:01:46,0 2:44:05,4 =(GT*.975) * 0,9259
445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
15 15,0 14:11:15,0 3:01:15,0 2:44:20,9 =(GT*.975) * 0,9300
179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
16 16,0 14:22:41,0 3:12:41,0 2:49:43,1 =(GT*.975) * 0,9034
 


Toer - Groep 2 vlag O Race 4

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
1 1,0 13:04:15,0 1:54:15,0 1:43:08,4 =(GT*.975) * 0,9259
312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
2 2,0 13:14:07,0 2:04:07,0 1:45:48,1 =(GT*.975) * 0,8743
287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
3 3,0 13:12:57,0 2:02:57,0 1:47:53,3 =(GT*.975) * 0,9000
160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
4 4,0 13:11:11,0 2:01:11,0 1:48:35,7 =(GT*.975) * 0,9191
130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
5 5,0 13:18:18,0 2:08:18,0 1:49:06,3 =(GT*.975) * 0,8722
179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
6 6,0 13:15:14,0 2:05:14,0 1:50:18,4 =(GT*.975) * 0,9034
145 W Sederel, X-362
Catxalot
7 7,0 13:16:30,0 2:06:30,0 1:52:29,0 =(GT*.975) * 0,9120
336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
8 8,0 13:22:47,0 2:12:47,0 1:52:31,0 =(GT*.975) * 0,8691
445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
dns 17,0        
342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
dns 17,0        
291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
dns 17,0        
488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
dns 17,0        
454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
dns 17,0        
456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
dns 17,0        
461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
dns 17,0        
462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
dns 17,0        
 


Toer - Groep 2 vlag O Race 5

Starttijd:   11:25:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
1 1,0 14:03:09,0 2:38:09,0 2:19:18,1 =(GT*.975) * 0,9034
186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
2 2,0 14:15:06,0 2:50:06,0 2:33:33,5 =(GT*.975) * 0,9259
312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
3 3,0 14:27:13,0 3:02:13,0 2:35:19,8 =(GT*.975) * 0,8743
462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
4 4,0 14:28:34,0 3:03:34,0 2:38:23,7 =(GT*.975) * 0,8850
130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
5 5,0 14:31:23,0 3:06:23,0 2:38:30,0 =(GT*.975) * 0,8722
488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
6 6,0 14:26:27,0 3:01:27,0 2:39:13,3 =(GT*.975) * 0,9000
145 W Sederel, X-362
Catxalot
7 7,0 14:24:48,0 2:59:48,0 2:39:52,7 =(GT*.975) * 0,9120
287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
8 8,0 14:27:22,0 3:02:22,0 2:40:01,6 =(GT*.975) * 0,9000
342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
9 9,0 14:35:32,0 3:10:32,0 2:41:30,5 =(GT*.975) * 0,8694
454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
10 10,0 14:37:38,0 3:12:38,0 2:47:00,4 =(GT*.975) * 0,8892
336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
11 11,0 14:42:46,0 3:17:46,0 2:47:34,9 =(GT*.975) * 0,8691
445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
12 12,0 14:31:03,0 3:06:03,0 2:48:42,1 =(GT*.975) * 0,9300
160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
dns 17,0        
291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
dns 17,0        
461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
dns 17,0        
456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
ret 17,0        
 


Toer - Groep 3 vlag J Race 1

Starttijd:   11:50:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
1 1,0 13:57:58,0 2:07:58,0 1:45:21,2 =(GT*.975) * 0,8444
380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
2 2,0 14:06:06,0 2:16:06,0 1:51:00,1 =(GT*.975) * 0,8365
311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
3 3,0 14:12:14,0 2:22:14,0 1:55:57,7 =(GT*.975) * 0,8362
282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
4 4,0 14:19:40,0 2:29:40,0 1:58:46,1 =(GT*.975) * 0,8139
326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
5 5,0 14:42:29,0 2:52:29,0 2:07:15,3 =(GT*.975) * 0,7567
455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
6 6,0 14:48:24,0 2:58:24,0 2:07:38,2 =(GT*.975) * 0,7338
177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
7 7,0 14:33:40,0 2:43:40,0 2:07:49,2 =(GT*.975) * 0,8010
211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
8 8,0 14:29:11,0 2:39:11,0 2:08:49,1 =(GT*.975) * 0,8300
317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
9 9,0 14:29:14,0 2:39:14,0 2:09:27,9 =(GT*.975) * 0,8339
449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
10 10,0 15:10:00,0 3:20:00,0 2:20:26,3 =(GT*.975) * 0,7202
458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
11 11,0 14:46:16,0 2:56:16,0 2:25:35,0 =(GT*.975) * 0,8471
451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
12 12,0 14:50:22,0 3:00:22,0 2:29:22,4 =(GT*.975) * 0,8494
459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
13 13,0 15:39:38,0 3:49:38,0 2:34:29,2 =(GT*.975) * 0,6900
457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
14 14,0 15:37:55,0 3:47:55,0 2:39:59,9 =(GT*.975) * 0,7200
460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
dns 16,0        
 


Toer - Groep 3 vlag J Race 2

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
1 1,0 13:43:19,0 2:33:19,0 2:04:39,3 =(GT*.975) * 0,8339
455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
2 2,0 14:11:17,0 3:01:17,0 2:09:42,0 =(GT*.975) * 0,7338
282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
3 3,0 13:53:59,0 2:43:59,0 2:10:07,8 =(GT*.975) * 0,8139
177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
4 4,0 13:56:54,0 2:46:54,0 2:10:20,7 =(GT*.975) * 0,8010
458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
5 5,0 13:49:48,0 2:39:48,0 2:11:58,9 =(GT*.975) * 0,8471
326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
6 6,0 14:09:22,0 2:59:22,0 2:12:20,0 =(GT*.975) * 0,7567
441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
7 7,0 13:56:17,0 2:46:17,0 2:16:54,0 =(GT*.975) * 0,8444
311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
8 8,0 14:03:16,0 2:53:16,0 2:21:15,8 =(GT*.975) * 0,8362
449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
9 9,0 14:37:27,0 3:27:27,0 2:25:40,2 =(GT*.975) * 0,7202
380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
10 10,0 14:11:28,0 3:01:28,0 2:28:00,1 =(GT*.975) * 0,8365
459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
11 11,0 14:51:46,0 3:41:46,0 2:29:11,6 =(GT*.975) * 0,6900
211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
12 12,0 14:25:50,0 3:15:50,0 2:38:28,7 =(GT*.975) * 0,8300
460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
13 13,0 14:24:50,0 3:14:50,0 2:38:44,0 =(GT*.975) * 0,8356
451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
14 14,0 14:23:12,0 3:13:12,0 2:40:00,1 =(GT*.975) * 0,8494
457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
15 15,0 14:59:18,0 3:49:18,0 2:40:58,1 =(GT*.975) * 0,7200
 


Toer - Groep 3 vlag J Race 4

Starttijd:   11:20:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
1 1,0 13:31:18,0 2:11:18,0 1:44:11,6 =(GT*.975) * 0,8139
317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
2 2,0 13:28:15,0 2:08:15,0 1:44:16,4 =(GT*.975) * 0,8339
177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
3 3,0 13:34:47,0 2:14:47,0 1:45:15,7 =(GT*.975) * 0,8010
455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
4 4,0 13:50:27,0 2:30:27,0 1:47:38,4 =(GT*.975) * 0,7338
326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
5 5,0 13:54:04,0 2:34:04,0 1:53:40,1 =(GT*.975) * 0,7567
459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
6 6,0 14:19:59,0 2:59:59,0 2:01:05,0 =(GT*.975) * 0,6900
449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
7 7,0 14:12:36,0 2:52:36,0 2:01:11,9 =(GT*.975) * 0,7202
311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
8 8,0 13:56:05,0 2:36:05,0 2:07:15,2 =(GT*.975) * 0,8362
211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
dns 16,0        
380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
dns 16,0        
457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
dns 16,0        
441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
dns 16,0        
460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
dns 16,0        
458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
dns 16,0        
451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
dns 16,0        
 


Toer - Groep 3 vlag J Race 5

Starttijd:   11:35:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
1 1,0 13:51:00,0 2:16:00,0 1:40:20,3 =(GT*.975) * 0,7567
455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
2 2,0 13:57:20,0 2:22:20,0 1:41:50,0 =(GT*.975) * 0,7338
317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
3 3,0 13:40:44,0 2:05:44,0 1:42:13,7 =(GT*.975) * 0,8339
282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
4 4,0 13:44:58,0 2:09:58,0 1:43:08,1 =(GT*.975) * 0,8139
177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
5 5,0 13:48:05,0 2:13:05,0 1:43:56,1 =(GT*.975) * 0,8010
441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
6 6,0 13:44:59,0 2:09:59,0 1:47:00,8 =(GT*.975) * 0,8444
449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
7 7,0 14:18:22,0 2:43:22,0 1:54:42,9 =(GT*.975) * 0,7202
311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
8 8,0 13:56:21,0 2:21:21,0 1:55:14,5 =(GT*.975) * 0,8362
459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
9 9,0 14:30:37,0 2:55:37,0 1:58:08,8 =(GT*.975) * 0,6900
460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
10 10,0 14:10:22,0 2:35:22,0 2:06:34,7 =(GT*.975) * 0,8356
458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
dnf 16,0        
211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
dns 16,0        
380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
dns 16,0        
457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
dns 16,0        
451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
dns 16,0        
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 1

Starttijd:   11:05:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
1 1,0 13:37:59,0 2:32:59,0 2:47:15,4 =GT * 1,0933
480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
2 2,0 13:53:48,0 2:48:48,0 2:50:25,2 =GT * 1,0096
473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
3 3,0 13:47:03,0 2:42:03,0 2:53:11,9 =GT * 1,0688
244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
4 4,0 13:57:23,0 2:52:23,0 2:54:53,0 =GT * 1,0145
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
5 5,0 13:55:58,0 2:50:58,0 2:56:28,3 =GT * 1,0322
413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
6 6,0 13:48:19,0 2:43:19,0 2:56:30,8 =GT * 1,0808
469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
7 7,0 13:53:25,0 2:48:25,0 2:56:54,3 =GT * 1,0504
475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
8 8,0 13:57:54,0 2:52:54,0 2:59:34,4 =GT * 1,0386
465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
9 9,0 14:03:56,0 2:58:56,0 3:01:42,4 =GT * 1,0155
422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
10 10,0 14:15:14,0 3:10:14,0 3:02:37,4 =GT * 0,9600
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
11 11,0 14:08:22,0 3:03:22,0 3:02:43,5 =GT * 0,9965
409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
12 12,0 14:09:47,0 3:04:47,0 3:03:17,2 =GT * 0,9919
194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
13 13,0 14:13:26,0 3:08:26,0 3:09:01,0 =GT * 1,0031
497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
14 14,0 14:23:48,0 3:18:48,0 3:23:47,4 =GT * 1,0251
359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
dns 19,0        
428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
dns 19,0        
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
dns 19,0        
295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
dnc 19,0        
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 2

Starttijd:   11:00:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
1 1,0 13:36:35,0 2:36:35,0 2:42:37,6 =GT * 1,0386
480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
2 2,0 13:43:49,0 2:43:49,0 2:45:23,4 =GT * 1,0096
272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
3 3,0 13:31:24,0 2:31:24,0 2:45:31,5 =GT * 1,0933
295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
4 4,0 13:38:55,0 2:38:55,0 2:47:39,4 =GT * 1,0550
473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
5 5,0 13:37:05,0 2:37:05,0 2:47:53,4 =GT * 1,0688
413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
6 6,0 13:38:00,0 2:38:00,0 2:50:46,0 =GT * 1,0808
359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
7 7,0 13:47:54,0 2:47:54,0 2:51:09,4 =GT * 1,0194
428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
8 8,0 13:38:17,0 2:38:17,0 2:51:10,1 =GT * 1,0814
465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
9 9,0 13:48:56,0 2:48:56,0 2:51:33,1 =GT * 1,0155
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
10 10,0 13:46:27,0 2:46:27,0 2:51:48,6 =GT * 1,0322
422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
11 11,0 14:01:41,0 3:01:41,0 2:54:25,0 =GT * 0,9600
409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
12 12,0 13:56:02,0 2:56:02,0 2:54:36,5 =GT * 0,9919
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
13 13,0 14:00:48,0 3:00:48,0 3:00:10,0 =GT * 0,9965
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
14 14,0 13:57:40,0 2:57:40,0 3:03:20,1 =GT * 1,0319
244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
15 15,0 14:02:00,0 3:02:00,0 3:04:38,3 =GT * 1,0145
497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
16 16,0 14:12:23,0 3:12:23,0 3:17:12,7 =GT * 1,0251
469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
dns 19,0        
194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
dns 19,0        
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 3

Starttijd:   11:15:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
1 1,0 13:55:59,0 2:40:59,0 2:47:11,8 =GT * 1,0386
480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
2 2,0 14:03:18,0 2:48:18,0 2:49:54,9 =GT * 1,0096
465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
3 3,0 14:03:46,0 2:48:46,0 2:51:22,9 =GT * 1,0155
473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
4 4,0 13:55:32,0 2:40:32,0 2:51:34,7 =GT * 1,0688
469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
5 5,0 13:58:32,0 2:43:32,0 2:51:46,5 =GT * 1,0504
272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
6 6,0 13:52:12,0 2:37:12,0 2:51:52,0 =GT * 1,0933
295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
7 7,0 13:58:02,0 2:43:02,0 2:52:00,0 =GT * 1,0550
428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
8 8,0 13:57:03,0 2:42:03,0 2:55:14,5 =GT * 1,0814
422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
9 9,0 14:18:11,0 3:03:11,0 2:55:51,4 =GT * 0,9600
413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
10 10,0 13:58:08,0 2:43:08,0 2:56:18,9 =GT * 1,0808
244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
11 11,0 14:13:24,0 2:58:24,0 3:00:59,2 =GT * 1,0145
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
12 12,0 14:16:41,0 3:01:41,0 3:01:02,9 =GT * 0,9965
409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
13 13,0 14:19:44,0 3:04:44,0 3:03:14,2 =GT * 0,9919
194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
14 14,0 14:20:03,0 3:05:03,0 3:05:37,4 =GT * 1,0031
497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
15 15,0 14:17:01,0 3:02:01,0 3:06:35,1 =GT * 1,0251
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
16 16,0 14:16:53,0 3:01:53,0 3:07:41,1 =GT * 1,0319
359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
dns 19,0        
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
dns 19,0        
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 4

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
1 1,0 13:25:54,0 2:15:54,0 2:21:08,7 =GT * 1,0386
272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
2 2,0 13:24:50,0 2:14:50,0 2:27:24,8 =GT * 1,0933
473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
3 3,0 13:29:49,0 2:19:49,0 2:29:26,2 =GT * 1,0688
480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
4 4,0 13:38:09,0 2:28:09,0 2:29:34,3 =GT * 1,0096
465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
5 5,0 13:38:15,0 2:28:15,0 2:30:32,9 =GT * 1,0155
422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
6 6,0 13:52:47,0 2:42:47,0 2:36:16,3 =GT * 0,9600
244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
7 7,0 13:44:18,0 2:34:18,0 2:36:32,2 =GT * 1,0145
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
8 8,0 13:42:50,0 2:32:50,0 2:37:45,3 =GT * 1,0322
409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
9 9,0 13:56:20,0 2:46:20,0 2:44:59,2 =GT * 0,9919
497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
10 10,0 14:07:37,0 2:57:37,0 3:02:04,5 =GT * 1,0251
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
dns 19,0        
469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
dns 19,0        
359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
dns 19,0        
194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
dns 19,0        
413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
dns 19,0        
295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
dns 19,0        
428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
dns 19,0        
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
dns 19,0        
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 5

Starttijd:   11:20:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
1 1,0 13:49:05,0 2:29:05,0 2:34:50,3 =GT * 1,0386
480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
2 2,0 13:57:19,0 2:37:19,0 2:38:49,6 =GT * 1,0096
422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
3 3,0 14:06:05,0 2:46:05,0 2:39:26,4 =GT * 0,9600
413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
4 4,0 13:47:52,0 2:27:52,0 2:39:48,9 =GT * 1,0808
272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
5 5,0 13:46:59,0 2:26:59,0 2:40:41,8 =GT * 1,0933
465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
6 6,0 13:59:09,0 2:39:09,0 2:41:37,0 =GT * 1,0155
295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
7 7,0 13:53:41,0 2:33:41,0 2:42:08,2 =GT * 1,0550
473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
8 8,0 13:52:30,0 2:32:30,0 2:42:59,5 =GT * 1,0688
469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
9 9,0 13:55:16,0 2:35:16,0 2:43:05,5 =GT * 1,0504
428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
10 10,0 13:51:16,0 2:31:16,0 2:43:34,8 =GT * 1,0814
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
11 11,0 14:00:00,0 2:40:00,0 2:45:09,1 =GT * 1,0322
244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
12 12,0 14:04:21,0 2:44:21,0 2:46:44,0 =GT * 1,0145
194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
13 13,0 14:07:16,0 2:47:16,0 2:47:47,1 =GT * 1,0031
409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
14 14,0 14:12:24,0 2:52:24,0 2:51:00,2 =GT * 0,9919
359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
15 15,0 14:12:28,0 2:52:28,0 2:55:48,8 =GT * 1,0194
497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
16 16,0 14:12:32,0 2:52:32,0 2:56:51,8 =GT * 1,0251
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
17 17,0 14:18:08,0 2:58:08,0 2:57:30,6 =GT * 0,9965
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
18 18,0 14:19:51,0 2:59:51,0 3:05:35,2 =GT * 1,0319
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 1

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
1 1,0 13:39:38,0 2:29:38,0 2:21:05,4 =GT * 0,9429
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
2 2,0 13:48:45,0 2:38:45,0 2:24:48,7 =GT * 0,9122
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
3 3,0 13:46:48,0 2:36:48,0 2:25:21,2 =GT * 0,9270
315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
4 4,0 13:49:04,0 2:39:04,0 2:26:56,8 =GT * 0,9238
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
5 5,0 13:39:57,0 2:29:57,0 2:27:07,8 =GT * 0,9812
485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
6 6,0 13:42:21,0 2:32:21,0 2:29:10,9 =GT * 0,9792
477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
7 7,0 13:41:16,0 2:31:16,0 2:30:03,4 =GT * 0,9920
104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
8 8,0 13:55:22,0 2:45:22,0 2:32:46,9 =GT * 0,9239
499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
9 9,0 13:59:00,0 2:49:00,0 2:37:45,7 =GT * 0,9335
476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
10 10,0 13:52:31,0 2:42:31,0 2:38:29,2 =GT * 0,9752
176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
11 11,0 14:03:06,0 2:53:06,0 2:39:17,2 =GT * 0,9202
143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
12 12,0 13:52:14,0 2:42:14,0 2:39:19,8 =GT * 0,9821
467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
13 13,0 13:56:35,0 2:46:35,0 2:39:35,2 =GT * 0,9580
481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
14 14,0 13:53:12,0 2:43:12,0 2:39:52,2 =GT * 0,9796
470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
15 15,0 13:59:11,0 2:49:11,0 2:40:30,3 =GT * 0,9487
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
16 16,0 14:03:58,0 2:53:58,0 2:42:16,6 =GT * 0,9328
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
17 17,0 13:54:53,0 2:44:53,0 2:42:18,7 =GT * 0,9844
468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
18 18,0 14:04:12,0 2:54:12,0 2:42:36,9 =GT * 0,9335
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
19 19,0 14:04:57,0 2:54:57,0 2:43:10,5 =GT * 0,9327
498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
20 20,0 14:06:51,0 2:56:51,0 2:44:28,2 =GT * 0,9300
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
21 21,0 14:02:37,0 2:52:37,0 2:45:06,5 =GT * 0,9565
370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
22 22,0 14:06:17,0 2:56:17,0 2:45:45,6 =GT * 0,9403
246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
23 23,0 14:15:58,0 3:05:58,0 2:59:07,4 =GT * 0,9632
366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
24 24,0 14:40:22,0 3:30:22,0 3:16:13,8 =GT * 0,9328
474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
dnf 28,0        
110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
dns 28,0        
146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
dns 28,0        
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 2

Starttijd:   11:20:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
1 1,0 14:12:22,0 2:52:22,0 2:42:31,5 =GT * 0,9429
477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
2 2,0 14:06:20,0 2:46:20,0 2:45:00,2 =GT * 0,9920
485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
3 3,0 14:08:45,0 2:48:45,0 2:45:14,4 =GT * 0,9792
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
4 4,0 14:09:28,0 2:49:28,0 2:46:16,8 =GT * 0,9812
315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
5 5,0 14:20:41,0 3:00:41,0 2:46:54,9 =GT * 0,9238
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
6 6,0 14:23:27,0 3:03:27,0 2:47:20,6 =GT * 0,9122
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
7 7,0 14:21:34,0 3:01:34,0 2:48:18,7 =GT * 0,9270
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
8 8,0 14:19:15,0 2:59:15,0 2:51:27,2 =GT * 0,9565
104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
9 9,0 14:31:21,0 3:11:21,0 2:56:47,3 =GT * 0,9239
474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
10 10,0 14:24:36,0 3:04:36,0 2:56:48,6 =GT * 0,9578
498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
11 11,0 14:31:05,0 3:11:05,0 2:57:42,5 =GT * 0,9300
467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
12 12,0 14:26:23,0 3:06:23,0 2:58:33,3 =GT * 0,9580
143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
13 13,0 14:22:20,0 3:02:20,0 2:59:04,2 =GT * 0,9821
470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
14 14,0 14:28:58,0 3:08:58,0 2:59:16,4 =GT * 0,9487
499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
15 15,0 14:32:30,0 3:12:30,0 2:59:41,9 =GT * 0,9335
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
16 16,0 14:23:17,0 3:03:17,0 3:00:25,5 =GT * 0,9844
146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
17 17,0 14:38:21,0 3:18:21,0 3:01:53,2 =GT * 0,9170
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
18 18,0 14:36:09,0 3:16:09,0 3:02:56,9 =GT * 0,9327
110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
19 19,0 14:36:10,0 3:16:10,0 3:03:07,3 =GT * 0,9335
468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
20 20,0 14:36:45,0 3:16:45,0 3:03:40,0 =GT * 0,9335
370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
21 21,0 14:37:22,0 3:17:22,0 3:05:35,0 =GT * 0,9403
176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
22 22,0 14:42:05,0 3:22:05,0 3:05:57,4 =GT * 0,9202
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
23 23,0 14:41:49,0 3:21:49,0 3:08:15,3 =GT * 0,9328
481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
24 24,0 14:32:37,0 3:12:37,0 3:08:41,2 =GT * 0,9796
366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
25 25,0 14:46:33,0 3:26:33,0 3:12:40,2 =GT * 0,9328
476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
26 26,0 14:42:16,0 3:22:16,0 3:17:15,0 =GT * 0,9752
246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
27 27,0 14:54:28,0 3:34:28,0 3:26:34,5 =GT * 0,9632
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 3

Starttijd:   11:25:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
1 1,0 13:51:58,0 2:26:58,0 2:18:34,5 =GT * 0,9429
315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
2 2,0 13:56:21,0 2:31:21,0 2:19:49,0 =GT * 0,9238
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
3 3,0 13:48:52,0 2:23:52,0 2:21:09,7 =GT * 0,9812
477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
4 4,0 13:48:23,0 2:23:23,0 2:22:14,2 =GT * 0,9920
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
5 5,0 14:01:05,0 2:36:05,0 2:22:22,8 =GT * 0,9122
474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
6 6,0 13:54:07,0 2:29:07,0 2:22:49,4 =GT * 0,9578
467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
7 7,0 13:56:15,0 2:31:15,0 2:24:53,9 =GT * 0,9580
176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
8 8,0 14:07:52,0 2:42:52,0 2:29:52,2 =GT * 0,9202
498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
9 9,0 14:07:22,0 2:42:22,0 2:31:00,1 =GT * 0,9300
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
10 10,0 14:08:02,0 2:43:02,0 2:31:07,9 =GT * 0,9270
470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
11 11,0 14:04:23,0 2:39:23,0 2:31:12,4 =GT * 0,9487
104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
12 12,0 14:09:01,0 2:44:01,0 2:31:32,1 =GT * 0,9239
499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
13 13,0 14:10:04,0 2:45:04,0 2:34:05,4 =GT * 0,9335
146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
14 14,0 14:13:17,0 2:48:17,0 2:34:19,0 =GT * 0,9170
143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
15 15,0 14:02:13,0 2:37:13,0 2:34:24,2 =GT * 0,9821
476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
16 16,0 14:04:24,0 2:39:24,0 2:35:26,8 =GT * 0,9752
110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
17 17,0 14:12:13,0 2:47:13,0 2:36:05,8 =GT * 0,9335
468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
18 18,0 14:13:48,0 2:48:48,0 2:37:34,5 =GT * 0,9335
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
19 19,0 14:14:28,0 2:49:28,0 2:38:04,7 =GT * 0,9328
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
20 20,0 14:10:46,0 2:45:46,0 2:38:33,3 =GT * 0,9565
481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
21 21,0 14:08:38,0 2:43:38,0 2:40:17,7 =GT * 0,9796
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
22 22,0 14:18:15,0 2:53:15,0 2:41:35,4 =GT * 0,9327
366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
23 23,0 14:21:30,0 2:56:30,0 2:44:38,4 =GT * 0,9328
246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
24 24,0 14:21:15,0 2:56:15,0 2:49:45,8 =GT * 0,9632
370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
dns 28,0        
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
dns 28,0        
485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
dns 28,0        
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 4

Starttijd:   11:20:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
1 1,0 14:01:02,0 2:41:02,0 2:31:50,3 =GT * 0,9429
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
2 2,0 14:08:16,0 2:48:16,0 2:33:29,6 =GT * 0,9122
315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
3 3,0 14:07:01,0 2:47:01,0 2:34:17,4 =GT * 0,9238
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
4 4,0 13:58:34,0 2:38:34,0 2:35:35,1 =GT * 0,9812
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
5 5,0 14:08:48,0 2:48:48,0 2:36:28,7 =GT * 0,9270
477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
6 6,0 13:57:51,0 2:37:51,0 2:36:35,2 =GT * 0,9920
467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
7 7,0 14:05:34,0 2:45:34,0 2:38:36,8 =GT * 0,9580
499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
8 8,0 14:11:48,0 2:51:48,0 2:40:22,5 =GT * 0,9335
470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
9 9,0 14:10:42,0 2:50:42,0 2:41:56,6 =GT * 0,9487
104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
10 10,0 14:15:54,0 2:55:54,0 2:42:30,8 =GT * 0,9239
485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
11 11,0 14:07:48,0 2:47:48,0 2:44:18,6 =GT * 0,9792
498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
12 12,0 14:17:31,0 2:57:31,0 2:45:05,4 =GT * 0,9300
468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
13 13,0 14:17:24,0 2:57:24,0 2:45:36,2 =GT * 0,9335
143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
14 14,0 14:10:54,0 2:50:54,0 2:47:50,5 =GT * 0,9821
370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
15 15,0 14:20:08,0 3:00:08,0 2:49:22,8 =GT * 0,9403
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
16 16,0 14:22:46,0 3:02:46,0 2:50:28,0 =GT * 0,9327
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
17 17,0 14:25:43,0 3:05:43,0 2:57:38,3 =GT * 0,9565
246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
18 18,0 14:38:30,0 3:18:30,0 3:11:11,7 =GT * 0,9632
366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
dns 28,0        
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
dns 28,0        
110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
dns 28,0        
176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
dns 28,0        
146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
dns 28,0        
481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
dns 28,0        
476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
dns 28,0        
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
dns 28,0        
474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
dns 28,0        
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 5

Starttijd:   11:30:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
1 1,0 13:59:56,0 2:29:56,0 2:16:46,2 =GT * 0,9122
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
2 2,0 13:57:14,0 2:27:14,0 2:18:49,6 =GT * 0,9429
474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
3 3,0 13:55:49,0 2:25:49,0 2:19:39,8 =GT * 0,9578
477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
4 4,0 13:50:51,0 2:20:51,0 2:19:43,4 =GT * 0,9920
315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
5 5,0 14:03:16,0 2:33:16,0 2:21:35,3 =GT * 0,9238
485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
6 6,0 13:54:59,0 2:24:59,0 2:21:58,1 =GT * 0,9792
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
7 7,0 14:04:45,0 2:34:45,0 2:23:27,2 =GT * 0,9270
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
8 8,0 13:56:49,0 2:26:49,0 2:24:03,4 =GT * 0,9812
470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
9 9,0 14:03:19,0 2:33:19,0 2:25:27,1 =GT * 0,9487
176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
10 10,0 14:08:46,0 2:38:46,0 2:26:05,8 =GT * 0,9202
467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
11 11,0 14:03:17,0 2:33:17,0 2:26:50,7 =GT * 0,9580
498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
12 12,0 14:09:15,0 2:39:15,0 2:28:06,2 =GT * 0,9300
104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
13 13,0 14:10:59,0 2:40:59,0 2:28:43,9 =GT * 0,9239
143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
14 14,0 14:02:37,0 2:32:37,0 2:29:53,1 =GT * 0,9821
481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
15 15,0 14:03:12,0 2:33:12,0 2:30:04,5 =GT * 0,9796
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
16 16,0 14:11:11,0 2:41:11,0 2:30:20,1 =GT * 0,9327
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
17 17,0 14:07:34,0 2:37:34,0 2:30:42,7 =GT * 0,9565
499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
18 18,0 14:12:11,0 2:42:11,0 2:31:23,9 =GT * 0,9335
110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
19 19,0 14:12:20,0 2:42:20,0 2:31:32,3 =GT * 0,9335
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
20 20,0 14:19:18,0 2:49:18,0 2:37:55,4 =GT * 0,9328
468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
21 21,0 14:22:48,0 2:52:48,0 2:41:18,5 =GT * 0,9335
246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
22 22,0 14:31:25,0 3:01:25,0 2:54:44,4 =GT * 0,9632
366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
dns 28,0        
370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
dns 28,0        
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
dns 28,0        
146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
dns 28,0        
476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
dns 28,0        
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 1

Starttijd:   11:15:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
1 1,0 13:47:42,0 2:32:42,0 2:06:02,3 =GT * 0,8254
463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
2 2,0 13:48:48,0 2:33:48,0 2:08:40,1 =GT * 0,8366
484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
3 3,0 14:08:09,0 2:53:09,0 2:13:19,5 =GT * 0,7700
389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
4 4,0 13:59:42,0 2:44:42,0 2:15:41,8 =GT * 0,8239
335 E de Wit, One off
Overruled
5 5,0 13:45:44,0 2:30:44,0 2:16:21,2 =GT * 0,9046
392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
6 6,0 13:49:15,0 2:34:15,0 2:17:04,0 =GT * 0,8886
464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
7 7,0 13:54:58,0 2:39:58,0 2:20:35,7 =GT * 0,8789
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
8 8,0 13:59:46,0 2:44:46,0 2:25:57,0 =GT * 0,8858
482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
9 9,0 14:00:33,0 2:45:33,0 2:27:48,2 =GT * 0,8928
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
10 10,0 14:13:25,0 2:58:25,0 2:33:19,9 =GT * 0,8594
479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
11 11,0 14:23:44,0 3:08:44,0 2:33:37,7 =GT * 0,8140
486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
12 12,0 14:22:28,0 3:07:28,0 2:34:47,5 =GT * 0,8257
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
13 13,0 14:56:57,0 3:41:57,0 2:42:25,4 =GT * 0,7318
318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
14 14,0 14:18:14,0 3:03:14,0 2:43:46,4 =GT * 0,8938
275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
dnf 17,0        
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
dns 17,0        
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 2

Starttijd:   11:30:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
1 1,0 14:13:21,0 2:43:21,0 2:14:49,7 =GT * 0,8254
335 E de Wit, One off
Overruled
2 2,0 14:00:47,0 2:30:47,0 2:16:23,9 =GT * 0,9046
484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
3 3,0 14:30:38,0 3:00:38,0 2:19:05,3 =GT * 0,7700
392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
4 4,0 14:07:29,0 2:37:29,0 2:19:56,4 =GT * 0,8886
482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
5 5,0 14:13:40,0 2:43:40,0 2:26:07,3 =GT * 0,8928
275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
6 6,0 14:24:37,0 2:54:37,0 2:26:45,9 =GT * 0,8405
464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
7 7,0 14:17:16,0 2:47:16,0 2:27:00,6 =GT * 0,8789
389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
8 8,0 14:31:32,0 3:01:32,0 2:29:33,9 =GT * 0,8239
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
9 9,0 14:21:15,0 2:51:15,0 2:31:41,6 =GT * 0,8858
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
10 10,0 15:09:11,0 3:39:11,0 2:40:23,9 =GT * 0,7318
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
11 11,0 14:37:18,0 3:07:18,0 2:40:57,9 =GT * 0,8594
486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
12 12,0 14:57:11,0 3:27:11,0 2:51:04,3 =GT * 0,8257
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
dns 17,0        
479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
dns 17,0        
318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
dns 17,0        
463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
dns 17,0        
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 3

Starttijd:   11:35:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
1 1,0 13:59:53,0 2:24:53,0 1:59:35,2 =GT * 0,8254
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
2 2,0 13:53:20,0 2:18:20,0 2:02:20,5 =GT * 0,8844
484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
3 3,0 14:14:02,0 2:39:02,0 2:02:27,3 =GT * 0,7700
335 E de Wit, One off
Overruled
4 4,0 13:52:11,0 2:17:11,0 2:04:05,8 =GT * 0,9046
275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
5 5,0 14:06:35,0 2:31:35,0 2:07:24,3 =GT * 0,8405
392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
6 6,0 13:58:24,0 2:23:24,0 2:07:25,5 =GT * 0,8886
389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
7 7,0 14:11:42,0 2:36:42,0 2:09:06,3 =GT * 0,8239
479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
8 8,0 14:15:15,0 2:40:15,0 2:10:26,6 =GT * 0,8140
464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
9 9,0 14:03:58,0 2:28:58,0 2:10:55,6 =GT * 0,8789
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
10 10,0 14:16:04,0 2:41:04,0 2:18:25,2 =GT * 0,8594
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
11 11,0 14:12:43,0 2:37:43,0 2:19:42,3 =GT * 0,8858
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
12 12,0 14:46:41,0 3:11:41,0 2:20:16,4 =GT * 0,7318
486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
13 13,0 14:41:07,0 3:06:07,0 2:33:40,6 =GT * 0,8257
482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
dns 17,0        
318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
dns 17,0        
463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
dns 17,0        
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 4

Starttijd:   11:30:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
1 1,0 13:29:37,0 1:59:37,0 1:46:17,5 =GT * 0,8886
335 E de Wit, One off
Overruled
2 2,0 13:27:37,0 1:57:37,0 1:46:23,8 =GT * 0,9046
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
3 3,0 13:37:05,0 2:07:05,0 1:52:23,6 =GT * 0,8844
482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
4 4,0 13:40:16,0 2:10:16,0 1:56:18,1 =GT * 0,8928
484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
5 5,0 14:08:39,0 2:38:39,0 2:02:09,6 =GT * 0,7700
389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
6 6,0 14:00:51,0 2:30:51,0 2:04:17,1 =GT * 0,8239
275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
7 7,0 13:59:47,0 2:29:47,0 2:05:53,6 =GT * 0,8405
479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
8 8,0 14:05:49,0 2:35:49,0 2:06:50,1 =GT * 0,8140
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
9 9,0 14:05:05,0 2:35:05,0 2:13:16,7 =GT * 0,8594
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
10 10,0 14:00:46,0 2:30:46,0 2:13:32,9 =GT * 0,8858
215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
dsq 17,0        
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
dns 17,0        
464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
dns 17,0        
486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
dns 17,0        
318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
dns 17,0        
463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
dns 17,0        
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 5

Starttijd:   11:40:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
1 1,0 13:39:28,0 1:59:28,0 1:46:09,5 =GT * 0,8886
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
2 2,0 13:43:31,0 2:03:31,0 1:49:14,3 =GT * 0,8844
335 E de Wit, One off
Overruled
3 3,0 13:41:05,0 2:01:05,0 1:49:31,9 =GT * 0,9046
275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
4 4,0 13:53:00,0 2:13:00,0 1:51:47,2 =GT * 0,8405
215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
5 5,0 13:56:20,0 2:16:20,0 1:52:31,8 =GT * 0,8254
464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
6 6,0 13:51:16,0 2:11:16,0 1:55:22,2 =GT * 0,8789
484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
7 7,0 14:09:53,0 2:29:53,0 1:55:24,6 =GT * 0,7700
389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
8 8,0 14:01:10,0 2:21:10,0 1:56:18,4 =GT * 0,8239
482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
9 9,0 13:52:17,0 2:12:17,0 1:58:06,2 =GT * 0,8928
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
10 10,0 13:54:50,0 2:14:50,0 1:59:26,1 =GT * 0,8858
479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
11 11,0 14:12:40,0 2:32:40,0 2:04:16,2 =GT * 0,8140
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
12 12,0 14:33:24,0 2:53:24,0 2:06:53,6 =GT * 0,7318
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
13 13,0 14:11:54,0 2:31:54,0 2:10:32,6 =GT * 0,8594
486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
14 14,0 14:27:33,0 2:47:33,0 2:18:20,8 =GT * 0,8257
318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
dns 17,0        
463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
dns 17,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl