Toer - Groep 1 vlag Q Race 5

Starttijd:   11:15:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
1 1,0 13:57:27,0 2:42:27,0 2:29:58,7 =(GT*.975) * 0,9469
228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
2 2,0 14:01:31,0 2:46:31,0 2:32:49,4 =(GT*.975) * 0,9413
352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
3 3,0 14:06:25,0 2:51:25,0 2:35:30,9 =(GT*.975) * 0,9305
289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
4 4,0 14:02:40,0 2:47:40,0 2:36:02,2 =(GT*.975) * 0,9545
411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
5 5,0 14:07:14,0 2:52:14,0 2:37:00,7 =(GT*.975) * 0,9350
226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
6 6,0 14:04:22,0 2:49:22,0 2:39:07,3 =(GT*.975) * 0,9636
283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
7 7,0 14:07:31,0 2:52:31,0 2:41:28,5 =(GT*.975) * 0,9600
319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
8 8,0 14:11:50,0 2:56:50,0 2:43:11,3 =(GT*.975) * 0,9465
357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
9 9,0 14:13:53,0 2:58:53,0 2:44:52,3 =(GT*.975) * 0,9453
438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
10 10,0 14:09:45,0 2:54:45,0 2:45:54,0 =(GT*.975) * 0,9737
444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
11 11,0 14:14:39,0 2:59:39,0 2:47:16,6 =(GT*.975) * 0,9550
373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
12 12,0 14:14:16,0 2:59:16,0 2:47:52,9 =(GT*.975) * 0,9605
387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
13 13,0 14:25:02,0 3:10:02,0 2:59:43,4 =(GT*.975) * 0,9700
452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
14 14,0 14:28:33,0 3:13:33,0 3:01:09,8 =(GT*.975) * 0,9600
443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
15 15,0 14:29:36,0 3:14:36,0 3:01:50,5 =(GT*.975) * 0,9584
165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
dns 18,0        
180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
dns 18,0        
 


Toer - Groep 2 vlag O Race 5

Starttijd:   11:25:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
1 1,0 14:03:09,0 2:38:09,0 2:19:18,1 =(GT*.975) * 0,9034
186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
2 2,0 14:15:06,0 2:50:06,0 2:33:33,5 =(GT*.975) * 0,9259
312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
3 3,0 14:27:13,0 3:02:13,0 2:35:19,8 =(GT*.975) * 0,8743
462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
4 4,0 14:28:34,0 3:03:34,0 2:38:23,7 =(GT*.975) * 0,8850
130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
5 5,0 14:31:23,0 3:06:23,0 2:38:30,0 =(GT*.975) * 0,8722
488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
6 6,0 14:26:27,0 3:01:27,0 2:39:13,3 =(GT*.975) * 0,9000
145 W Sederel, X-362
Catxalot
7 7,0 14:24:48,0 2:59:48,0 2:39:52,7 =(GT*.975) * 0,9120
287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
8 8,0 14:27:22,0 3:02:22,0 2:40:01,6 =(GT*.975) * 0,9000
342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
9 9,0 14:35:32,0 3:10:32,0 2:41:30,5 =(GT*.975) * 0,8694
454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
10 10,0 14:37:38,0 3:12:38,0 2:47:00,4 =(GT*.975) * 0,8892
336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
11 11,0 14:42:46,0 3:17:46,0 2:47:34,9 =(GT*.975) * 0,8691
445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
12 12,0 14:31:03,0 3:06:03,0 2:48:42,1 =(GT*.975) * 0,9300
160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
dns 17,0        
291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
dns 17,0        
461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
dns 17,0        
456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
ret 17,0        
 


Toer - Groep 3 vlag J Race 5

Starttijd:   11:35:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
1 1,0 13:51:00,0 2:16:00,0 1:40:20,3 =(GT*.975) * 0,7567
455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
2 2,0 13:57:20,0 2:22:20,0 1:41:50,0 =(GT*.975) * 0,7338
317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
3 3,0 13:40:44,0 2:05:44,0 1:42:13,7 =(GT*.975) * 0,8339
282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
4 4,0 13:44:58,0 2:09:58,0 1:43:08,1 =(GT*.975) * 0,8139
177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
5 5,0 13:48:05,0 2:13:05,0 1:43:56,1 =(GT*.975) * 0,8010
441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
6 6,0 13:44:59,0 2:09:59,0 1:47:00,8 =(GT*.975) * 0,8444
449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
7 7,0 14:18:22,0 2:43:22,0 1:54:42,9 =(GT*.975) * 0,7202
311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
8 8,0 13:56:21,0 2:21:21,0 1:55:14,5 =(GT*.975) * 0,8362
459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
9 9,0 14:30:37,0 2:55:37,0 1:58:08,8 =(GT*.975) * 0,6900
460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
10 10,0 14:10:22,0 2:35:22,0 2:06:34,7 =(GT*.975) * 0,8356
458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
dnf 16,0        
211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
dns 16,0        
380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
dns 16,0        
457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
dns 16,0        
451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
dns 16,0        
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 5

Starttijd:   11:20:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
1 1,0 13:49:05,0 2:29:05,0 2:34:50,3 =GT * 1,0386
480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
2 2,0 13:57:19,0 2:37:19,0 2:38:49,6 =GT * 1,0096
422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
3 3,0 14:06:05,0 2:46:05,0 2:39:26,4 =GT * 0,9600
413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
4 4,0 13:47:52,0 2:27:52,0 2:39:48,9 =GT * 1,0808
272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
5 5,0 13:46:59,0 2:26:59,0 2:40:41,8 =GT * 1,0933
465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
6 6,0 13:59:09,0 2:39:09,0 2:41:37,0 =GT * 1,0155
295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
7 7,0 13:53:41,0 2:33:41,0 2:42:08,2 =GT * 1,0550
473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
8 8,0 13:52:30,0 2:32:30,0 2:42:59,5 =GT * 1,0688
469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
9 9,0 13:55:16,0 2:35:16,0 2:43:05,5 =GT * 1,0504
428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
10 10,0 13:51:16,0 2:31:16,0 2:43:34,8 =GT * 1,0814
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
11 11,0 14:00:00,0 2:40:00,0 2:45:09,1 =GT * 1,0322
244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
12 12,0 14:04:21,0 2:44:21,0 2:46:44,0 =GT * 1,0145
194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
13 13,0 14:07:16,0 2:47:16,0 2:47:47,1 =GT * 1,0031
409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
14 14,0 14:12:24,0 2:52:24,0 2:51:00,2 =GT * 0,9919
359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
15 15,0 14:12:28,0 2:52:28,0 2:55:48,8 =GT * 1,0194
497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
16 16,0 14:12:32,0 2:52:32,0 2:56:51,8 =GT * 1,0251
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
17 17,0 14:18:08,0 2:58:08,0 2:57:30,6 =GT * 0,9965
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
18 18,0 14:19:51,0 2:59:51,0 3:05:35,2 =GT * 1,0319
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 5

Starttijd:   11:30:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
1 1,0 13:59:56,0 2:29:56,0 2:16:46,2 =GT * 0,9122
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
2 2,0 13:57:14,0 2:27:14,0 2:18:49,6 =GT * 0,9429
474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
3 3,0 13:55:49,0 2:25:49,0 2:19:39,8 =GT * 0,9578
477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
4 4,0 13:50:51,0 2:20:51,0 2:19:43,4 =GT * 0,9920
315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
5 5,0 14:03:16,0 2:33:16,0 2:21:35,3 =GT * 0,9238
485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
6 6,0 13:54:59,0 2:24:59,0 2:21:58,1 =GT * 0,9792
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
7 7,0 14:04:45,0 2:34:45,0 2:23:27,2 =GT * 0,9270
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
8 8,0 13:56:49,0 2:26:49,0 2:24:03,4 =GT * 0,9812
470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
9 9,0 14:03:19,0 2:33:19,0 2:25:27,1 =GT * 0,9487
176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
10 10,0 14:08:46,0 2:38:46,0 2:26:05,8 =GT * 0,9202
467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
11 11,0 14:03:17,0 2:33:17,0 2:26:50,7 =GT * 0,9580
498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
12 12,0 14:09:15,0 2:39:15,0 2:28:06,2 =GT * 0,9300
104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
13 13,0 14:10:59,0 2:40:59,0 2:28:43,9 =GT * 0,9239
143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
14 14,0 14:02:37,0 2:32:37,0 2:29:53,1 =GT * 0,9821
481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
15 15,0 14:03:12,0 2:33:12,0 2:30:04,5 =GT * 0,9796
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
16 16,0 14:11:11,0 2:41:11,0 2:30:20,1 =GT * 0,9327
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
17 17,0 14:07:34,0 2:37:34,0 2:30:42,7 =GT * 0,9565
499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
18 18,0 14:12:11,0 2:42:11,0 2:31:23,9 =GT * 0,9335
110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
19 19,0 14:12:20,0 2:42:20,0 2:31:32,3 =GT * 0,9335
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
20 20,0 14:19:18,0 2:49:18,0 2:37:55,4 =GT * 0,9328
468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
21 21,0 14:22:48,0 2:52:48,0 2:41:18,5 =GT * 0,9335
246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
22 22,0 14:31:25,0 3:01:25,0 2:54:44,4 =GT * 0,9632
366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
dns 28,0        
370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
dns 28,0        
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
dns 28,0        
146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
dns 28,0        
476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
dns 28,0        
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 5

Starttijd:   11:40:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
1 1,0 13:39:28,0 1:59:28,0 1:46:09,5 =GT * 0,8886
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
2 2,0 13:43:31,0 2:03:31,0 1:49:14,3 =GT * 0,8844
335 E de Wit, One off
Overruled
3 3,0 13:41:05,0 2:01:05,0 1:49:31,9 =GT * 0,9046
275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
4 4,0 13:53:00,0 2:13:00,0 1:51:47,2 =GT * 0,8405
215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
5 5,0 13:56:20,0 2:16:20,0 1:52:31,8 =GT * 0,8254
464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
6 6,0 13:51:16,0 2:11:16,0 1:55:22,2 =GT * 0,8789
484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
7 7,0 14:09:53,0 2:29:53,0 1:55:24,6 =GT * 0,7700
389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
8 8,0 14:01:10,0 2:21:10,0 1:56:18,4 =GT * 0,8239
482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
9 9,0 13:52:17,0 2:12:17,0 1:58:06,2 =GT * 0,8928
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
10 10,0 13:54:50,0 2:14:50,0 1:59:26,1 =GT * 0,8858
479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
11 11,0 14:12:40,0 2:32:40,0 2:04:16,2 =GT * 0,8140
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
12 12,0 14:33:24,0 2:53:24,0 2:06:53,6 =GT * 0,7318
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
13 13,0 14:11:54,0 2:31:54,0 2:10:32,6 =GT * 0,8594
486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
14 14,0 14:27:33,0 2:47:33,0 2:18:20,8 =GT * 0,8257
318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
dns 17,0        
463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
dns 17,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl