Uitslag Toer - Groep 1 vlag Q ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 4 5
1 453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
5,0 1 2 1 1
2 289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
10,0 3 1 2 4
3 411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
15,0 2 4 4 5
4 228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
19,0 4 3 10 2
5 226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
23,0 5 7 5 6
6 319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
33,0 9 10 6 8
7 373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
34,0 6 9 7 12
8 283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
35,0 7 dns 3 7
9 444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
38,0 11 8 8 11
10 357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
40,0 8 14 9 9
11 352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
45,0 dnf 6 dns 3
12 387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
48,0 12 12 11 13
13 438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
49,0 10 11 dns 10
14 180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
59,0 dns 5 ret dns
15 443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
60,0 14 13 dns 15
16 452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
65,0 dnf 15 dns 14
17 165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
67,0 13 dns dns dns
 


Uitslag Toer - Groep 2 vlag O ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 4 5
1 312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
8,0 1 2 2 3
2 145 W Sederel, X-362
Catxalot
18,0 3 1 7 7
3 186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
23,0 6 14 1 2
4 287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
26,0 9 6 3 8
5 488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
28,0 2 3 dns 6
6 462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
31,0 5 5 dns 4
7 130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
31,0 dns 4 5 5
8 179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
36,0 13 16 6 1
9 160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
36,0 4 11 4 dns
10 336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
39,0 8 12 8 11
11 454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
47,0 11 9 dns 10
12 461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
48,0 7 7 dns dns
13 342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
48,0 12 10 dns 9
14 445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
54,0 10 15 dns 12
15 291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
59,0 dns 8 dns dns
16 456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
64,0 dns 13 dns ret
 


Uitslag Toer - Groep 3 vlag J ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 4 5
1 282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
12,0 4 3 1 4
2 455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
14,0 6 2 4 2
3 317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
15,0 9 1 2 3
4 326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
17,0 5 6 5 1
5 177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
19,0 7 4 3 5
6 311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
27,0 3 8 8 8
7 441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
30,0 1 7 dns 6
8 449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
33,0 10 9 7 7
9 459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
39,0 13 11 6 9
10 380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
44,0 2 10 dns dns
11 458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
48,0 11 5 dns dnf
12 211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
52,0 8 12 dns dns
13 460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
55,0 dns 13 dns 10
14 451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
58,0 12 14 dns dns
15 457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
61,0 14 15 dns dns
 


Uitslag Toer-S - Groep 1 vlag H ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
12,0 8 1 1 1 1
2 480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
12,0 2 2 2 4 2
3 272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
17,0 1 3 6 2 5
4 473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
23,0 3 5 4 3 8
5 465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
32,0 9 9 3 5 6
6 422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
39,0 10 11 9 6 3
7 413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
45,0 6 6 10 dns 4
8 244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
49,0 4 15 11 7 12
9 257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
53,0 5 10 dns 8 11
10 295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
56,0 dnc 4 7 dns 7
11 469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
59,0 7 dns 5 dns 9
12 409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
60,0 12 12 13 9 14
13 428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
64,0 dns 8 8 dns 10
14 497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
71,0 14 16 15 10 16
15 447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
72,0 11 13 12 dns 17
16 194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
78,0 13 dns 14 dns 13
17 359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
79,0 dns 7 dns dns 15
18 478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
86,0 dns 14 16 dns 18
 


Uitslag Toer-S - Groep 2 vlag R ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
6,0 1 1 1 1 2
2 420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
16,0 2 6 5 2 1
3 315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
19,0 4 5 2 3 5
4 477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
23,0 7 2 4 6 4
5 362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
24,0 5 4 3 4 8
6 416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
32,0 3 7 10 5 7
7 467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
50,0 13 12 7 7 11
8 104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
52,0 8 9 12 10 13
9 485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
54,0 6 3 dns 11 6
10 470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
58,0 15 14 11 9 9
11 499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
63,0 9 15 13 8 18
12 498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
64,0 20 11 9 12 12
13 143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
68,0 12 13 15 14 14
14 474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
75,0 dnf 10 6 dns 3
15 176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
79,0 11 22 8 dns 10
16 321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
83,0 21 8 20 17 17
17 468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
90,0 18 20 18 13 21
18 115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
91,0 19 18 22 16 16
19 481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
102,0 14 24 21 dns 15
20 341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
106,0 16 23 19 dns 20
21 476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
108,0 10 26 16 dns dns
22 110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
111,0 dns 19 17 dns 19
23 370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
114,0 22 21 dns 15 dns
24 246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
114,0 23 27 24 18 22
25 146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
115,0 dns 17 14 dns dns
26 208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
117,0 17 16 dns dns dns
27 366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
128,0 24 25 23 dns dns
 


Uitslag Toer-S - Groep 3 vlag W ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 335 E de Wit, One off
Overruled
16,0 5 2 4 2 3
2 392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
18,0 6 4 6 1 1
3 484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
21,0 3 3 3 5 7
4 215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
25,0 1 1 1 dsq 5
5 389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
33,0 4 8 7 6 8
6 275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
39,0 dnf 6 5 7 4
7 327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
41,0 dns dns 2 3 2
8 482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
44,0 9 5 dns 4 9
9 464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
46,0 7 7 9 dns 6
10 483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
48,0 8 9 11 10 10
11 394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
53,0 10 11 10 9 13
12 479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
55,0 11 dns 8 8 11
13 116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
64,0 13 10 12 dns 12
14 486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
68,0 12 12 13 dns 14
15 463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
70,0 2 dns dns dns dns
16 318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
82,0 14 dns dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl