Toer - Groep 1 vlag Q Race 4

Starttijd:   11:00:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
1 1,0 13:46:44,0 2:46:44,0 2:33:56,0 =(GT*.975) * 0,9469
289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
2 2,0 13:48:22,0 2:48:22,0 2:36:41,3 =(GT*.975) * 0,9545
283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
3 3,0 13:53:26,0 2:53:26,0 2:42:20,0 =(GT*.975) * 0,9600
411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
4 4,0 13:59:46,0 2:59:46,0 2:43:52,8 =(GT*.975) * 0,9350
226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
5 5,0 13:55:55,0 2:55:55,0 2:45:16,5 =(GT*.975) * 0,9636
319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
6 6,0 14:02:48,0 3:02:48,0 2:48:41,7 =(GT*.975) * 0,9465
373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
7 7,0 14:02:40,0 3:02:40,0 2:51:03,9 =(GT*.975) * 0,9605
444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
8 8,0 14:04:30,0 3:04:30,0 2:51:47,6 =(GT*.975) * 0,9550
357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
9 9,0 14:07:09,0 3:07:09,0 2:52:29,4 =(GT*.975) * 0,9453
228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
10 10,0 14:12:15,0 3:12:15,0 2:56:26,5 =(GT*.975) * 0,9413
387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
11 11,0 14:11:34,0 3:11:34,0 3:01:10,4 =(GT*.975) * 0,9700
165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
dns 18,0        
443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
dns 18,0        
352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
dns 18,0        
452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
dns 18,0        
438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
dns 18,0        
180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
ret 18,0        
 


Toer - Groep 2 vlag O Race 4

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
1 1,0 13:04:15,0 1:54:15,0 1:43:08,4 =(GT*.975) * 0,9259
312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
2 2,0 13:14:07,0 2:04:07,0 1:45:48,1 =(GT*.975) * 0,8743
287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
3 3,0 13:12:57,0 2:02:57,0 1:47:53,3 =(GT*.975) * 0,9000
160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
4 4,0 13:11:11,0 2:01:11,0 1:48:35,7 =(GT*.975) * 0,9191
130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
5 5,0 13:18:18,0 2:08:18,0 1:49:06,3 =(GT*.975) * 0,8722
179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
6 6,0 13:15:14,0 2:05:14,0 1:50:18,4 =(GT*.975) * 0,9034
145 W Sederel, X-362
Catxalot
7 7,0 13:16:30,0 2:06:30,0 1:52:29,0 =(GT*.975) * 0,9120
336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
8 8,0 13:22:47,0 2:12:47,0 1:52:31,0 =(GT*.975) * 0,8691
445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
dns 17,0        
342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
dns 17,0        
291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
dns 17,0        
488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
dns 17,0        
454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
dns 17,0        
456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
dns 17,0        
461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
dns 17,0        
462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
dns 17,0        
 


Toer - Groep 3 vlag J Race 4

Starttijd:   11:20:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
1 1,0 13:31:18,0 2:11:18,0 1:44:11,6 =(GT*.975) * 0,8139
317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
2 2,0 13:28:15,0 2:08:15,0 1:44:16,4 =(GT*.975) * 0,8339
177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
3 3,0 13:34:47,0 2:14:47,0 1:45:15,7 =(GT*.975) * 0,8010
455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
4 4,0 13:50:27,0 2:30:27,0 1:47:38,4 =(GT*.975) * 0,7338
326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
5 5,0 13:54:04,0 2:34:04,0 1:53:40,1 =(GT*.975) * 0,7567
459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
6 6,0 14:19:59,0 2:59:59,0 2:01:05,0 =(GT*.975) * 0,6900
449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
7 7,0 14:12:36,0 2:52:36,0 2:01:11,9 =(GT*.975) * 0,7202
311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
8 8,0 13:56:05,0 2:36:05,0 2:07:15,2 =(GT*.975) * 0,8362
211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
dns 16,0        
380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
dns 16,0        
457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
dns 16,0        
441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
dns 16,0        
460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
dns 16,0        
458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
dns 16,0        
451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
dns 16,0        
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 4

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
1 1,0 13:25:54,0 2:15:54,0 2:21:08,7 =GT * 1,0386
272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
2 2,0 13:24:50,0 2:14:50,0 2:27:24,8 =GT * 1,0933
473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
3 3,0 13:29:49,0 2:19:49,0 2:29:26,2 =GT * 1,0688
480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
4 4,0 13:38:09,0 2:28:09,0 2:29:34,3 =GT * 1,0096
465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
5 5,0 13:38:15,0 2:28:15,0 2:30:32,9 =GT * 1,0155
244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
6 6,0 13:44:18,0 2:34:18,0 2:36:32,2 =GT * 1,0145
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
7 7,0 13:42:50,0 2:32:50,0 2:37:45,3 =GT * 1,0322
422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
8 8,0 13:52:47,0 2:42:47,0 2:41:35,7 =GT * 0,9927
409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
9 9,0 13:56:20,0 2:46:20,0 2:44:59,2 =GT * 0,9919
497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
10 10,0 14:07:37,0 2:57:37,0 3:02:04,5 =GT * 1,0251
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
dns 19,0        
469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
dns 19,0        
359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
dns 19,0        
194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
dns 19,0        
413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
dns 19,0        
295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
dns 19,0        
428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
dns 19,0        
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
dns 19,0        
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 4

Starttijd:   11:20:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
1 1,0 14:01:02,0 2:41:02,0 2:31:50,3 =GT * 0,9429
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
2 2,0 14:08:16,0 2:48:16,0 2:33:29,6 =GT * 0,9122
315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
3 3,0 14:07:01,0 2:47:01,0 2:34:17,4 =GT * 0,9238
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
4 4,0 13:58:34,0 2:38:34,0 2:35:35,1 =GT * 0,9812
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
5 5,0 14:08:48,0 2:48:48,0 2:36:28,7 =GT * 0,9270
477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
6 6,0 13:57:51,0 2:37:51,0 2:36:35,2 =GT * 0,9920
467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
7 7,0 14:05:34,0 2:45:34,0 2:38:36,8 =GT * 0,9580
499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
8 8,0 14:11:48,0 2:51:48,0 2:40:22,5 =GT * 0,9335
470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
9 9,0 14:10:42,0 2:50:42,0 2:41:56,6 =GT * 0,9487
104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
10 10,0 14:15:54,0 2:55:54,0 2:42:30,8 =GT * 0,9239
485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
11 11,0 14:07:48,0 2:47:48,0 2:44:18,6 =GT * 0,9792
498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
12 12,0 14:17:31,0 2:57:31,0 2:45:05,4 =GT * 0,9300
468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
13 13,0 14:17:24,0 2:57:24,0 2:45:36,2 =GT * 0,9335
143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
14 14,0 14:10:54,0 2:50:54,0 2:47:50,5 =GT * 0,9821
370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
15 15,0 14:20:08,0 3:00:08,0 2:49:22,8 =GT * 0,9403
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
16 16,0 14:22:46,0 3:02:46,0 2:50:28,0 =GT * 0,9327
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
17 17,0 14:25:43,0 3:05:43,0 2:57:38,3 =GT * 0,9565
246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
18 18,0 14:38:30,0 3:18:30,0 3:11:11,7 =GT * 0,9632
366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
dns 28,0        
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
dns 28,0        
110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
dns 28,0        
176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
dns 28,0        
146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
dns 28,0        
481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
dns 28,0        
476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
dns 28,0        
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
dns 28,0        
474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
dns 28,0        
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 4

Starttijd:   11:30:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
1 1,0 13:29:37,0 1:59:37,0 1:46:17,5 =GT * 0,8886
335 E de Wit, One off
Overruled
2 2,0 13:27:37,0 1:57:37,0 1:46:23,8 =GT * 0,9046
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
3 3,0 13:37:05,0 2:07:05,0 1:52:23,6 =GT * 0,8844
482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
4 4,0 13:40:16,0 2:10:16,0 1:56:18,1 =GT * 0,8928
484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
5 5,0 14:08:39,0 2:38:39,0 2:02:09,6 =GT * 0,7700
389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
6 6,0 14:00:51,0 2:30:51,0 2:04:17,1 =GT * 0,8239
275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
7 7,0 13:59:47,0 2:29:47,0 2:05:53,6 =GT * 0,8405
479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
8 8,0 14:05:49,0 2:35:49,0 2:06:50,1 =GT * 0,8140
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
9 9,0 14:05:05,0 2:35:05,0 2:13:16,7 =GT * 0,8594
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
10 10,0 14:00:46,0 2:30:46,0 2:13:32,9 =GT * 0,8858
215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
dsq 17,0        
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
dns 17,0        
464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
dns 17,0        
486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
dns 17,0        
318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
dns 17,0        
463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
dns 17,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl