Uitslag Toer - Groep 1 vlag Q ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
22,0 1 2 dns 1
2 289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
24,0 3 1 dns 2
3 411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
28,0 2 4 dns 4
4 226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
34,0 5 6 dns 5
5 228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
35,0 4 3 dns 10
6 373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
40,0 6 9 dns 7
7 319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
43,0 9 10 dns 6
8 444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
44,0 11 7 dns 8
9 283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
46,0 7 dns dns 3
10 357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
49,0 8 14 dns 9
11 387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
53,0 12 12 dns 11
12 438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
57,0 10 11 dns dns
13 180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
59,0 dns 5 dns ret
14 352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
62,0 dnf 8 dns dns
15 443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
63,0 14 13 dns dns
16 165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
67,0 13 dns dns dns
17 452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
69,0 dnf 15 dns dns
 


Uitslag Toer - Groep 2 vlag O ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
22,0 1 2 dns 2
2 145 W Sederel, X-362
Catxalot
28,0 3 1 dns 7
3 287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
35,0 9 6 dns 3
4 160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
36,0 4 11 dns 4
5 186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
38,0 6 14 dns 1
6 488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
39,0 2 3 dns dns
7 130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
43,0 dns 4 dns 5
8 462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
44,0 5 5 dns dns
9 336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
45,0 8 12 dns 8
10 461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
48,0 7 7 dns dns
11 179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
52,0 13 16 dns 6
12 454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
54,0 11 9 dns dns
13 342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
56,0 12 10 dns dns
14 291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
59,0 dns 8 dns dns
15 445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
59,0 10 15 dns dns
16 456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
64,0 dns 13 dns dns
 


Uitslag Toer - Groep 3 vlag J ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
24,0 4 3 dns 1
2 317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
28,0 9 1 dns 2
3 455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
28,0 6 2 dns 4
4 177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
30,0 7 4 dns 3
5 326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
32,0 5 6 dns 5
6 311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
35,0 3 8 dns 8
7 441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
40,0 1 7 dns dns
8 449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
42,0 10 9 dns 7
9 380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
44,0 2 10 dns dns
10 459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
46,0 13 11 dns 6
11 458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
48,0 11 5 dns dns
12 211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
52,0 8 12 dns dns
13 451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
58,0 12 14 dns dns
14 460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
61,0 dns 13 dns dns
15 457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
61,0 14 15 dns dns
 


Uitslag Toer-S - Groep 1 vlag H ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
10,0 2 2 2 4
2 475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
11,0 8 1 1 1
3 272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
12,0 1 3 6 2
4 473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
15,0 3 5 4 3
5 465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
26,0 9 9 3 5
6 244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
35,0 4 15 10 6
7 413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
40,0 6 6 9 dns
8 257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
41,0 5 10 dns 7
9 409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
44,0 11 11 13 9
10 422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
45,0 12 13 12 8
11 295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
49,0 dnc 4 7 dns
12 469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
50,0 7 dns 5 dns
13 447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
52,0 10 12 11 dns
14 428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
54,0 dns 8 8 dns
15 497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
55,0 14 16 15 10
16 359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
64,0 dns 7 dns dns
17 194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
65,0 13 dns 14 dns
18 478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
68,0 dns 14 16 dns
 


Uitslag Toer-S - Groep 2 vlag R ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
4,0 1 1 1 1
2 315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
14,0 4 5 2 3
3 420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
15,0 2 6 5 2
4 362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
16,0 5 4 3 4
5 477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
19,0 7 2 4 6
6 416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
25,0 3 7 10 5
7 467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
39,0 13 12 7 7
8 104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
39,0 8 9 12 10
9 499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
45,0 9 15 13 8
10 485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
48,0 6 3 dns 11
11 470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
49,0 15 14 11 9
12 498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
52,0 20 11 9 12
13 143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
54,0 12 13 15 14
14 321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
66,0 21 8 20 17
15 176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
69,0 11 22 8 dns
16 468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
69,0 18 20 18 13
17 474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
72,0 dnf 10 6 dns
18 115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
75,0 19 18 22 16
19 476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
80,0 10 26 16 dns
20 370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
86,0 22 21 dns 15
21 341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
86,0 16 23 19 dns
22 146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
87,0 dns 17 14 dns
23 481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
87,0 14 24 21 dns
24 208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
89,0 17 16 dns dns
25 110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
92,0 dns 19 17 dns
26 246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
92,0 23 27 24 18
27 366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
100,0 24 25 23 dns
 


Uitslag Toer-S - Groep 3 vlag W ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 335 E de Wit, One off
Overruled
13,0 5 2 4 2
2 484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
14,0 3 3 3 5
3 392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
17,0 6 4 6 1
4 215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
20,0 1 1 1 dsq
5 389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
25,0 4 8 7 6
6 482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
35,0 9 5 dns 4
7 275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
35,0 dnf 6 5 7
8 483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
38,0 8 9 11 10
9 327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
39,0 dns dns 2 3
10 464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
40,0 7 7 9 dns
11 394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
40,0 10 11 10 9
12 479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
44,0 11 dns 8 8
13 116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
52,0 13 10 12 dns
14 463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
53,0 2 dns dns dns
15 486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
54,0 12 12 13 dns
16 318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
65,0 14 dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl