Uitslag Toer - Groep 1 vlag Q ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
3,0 1 2
2 289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
4,0 3 1
3 411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
6,0 2 4
4 228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
7,0 4 3
5 226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
11,0 5 6
6 373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
15,0 6 9
7 444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
18,0 11 7
8 319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
19,0 9 10
9 438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
21,0 10 11
10 357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
22,0 8 14
11 180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
23,0 dns 5
12 387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
24,0 12 12
13 283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
25,0 7 dns
14 352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
26,0 dnf 8
15 443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
27,0 14 13
16 165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
31,0 13 dns
17 452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
33,0 dnf 15
 


Uitslag Toer - Groep 2 vlag O ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
3,0 1 2
2 145 W Sederel, X-362
Catxalot
4,0 3 1
3 488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
5,0 2 3
4 462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
10,0 5 5
5 461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
14,0 7 7
6 160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
15,0 4 11
7 287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
15,0 9 6
8 186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
20,0 6 14
9 336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
20,0 8 12
10 454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
20,0 11 9
11 130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
21,0 dns 4
12 342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
22,0 12 10
13 291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
25,0 dns 8
14 445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
25,0 10 15
15 179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
29,0 13 16
16 456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
30,0 dns 13
 


Uitslag Toer - Groep 3 vlag J ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
7,0 4 3
2 441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
8,0 1 7
3 455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
8,0 6 2
4 317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
10,0 9 1
5 311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
11,0 3 8
6 177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
11,0 7 4
7 326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
11,0 5 6
8 380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
12,0 2 10
9 458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
16,0 11 5
10 449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
19,0 10 9
11 211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
20,0 8 12
12 459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
24,0 13 11
13 451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
26,0 12 14
14 460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
29,0 dns 13
15 457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
29,0 14 15
 


Uitslag Toer-S - Groep 1 vlag H ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
6,0 2 2 2
2 475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
10,0 8 1 1
3 272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
10,0 1 3 6
4 473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
12,0 3 5 4
5 465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
21,0 9 9 3
6 413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
21,0 6 6 9
7 244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
29,0 4 15 10
8 295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
30,0 dnc 4 7
9 469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
31,0 7 dns 5
10 447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
33,0 10 12 11
11 257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
34,0 5 10 dns
12 428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
35,0 dns 8 8
13 409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
35,0 11 11 13
14 422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
37,0 12 13 12
15 359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
45,0 dns 7 dns
16 497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
45,0 14 16 15
17 194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
46,0 13 dns 14
18 478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
49,0 dns 14 16
 


Uitslag Toer-S - Groep 2 vlag R ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
3,0 1 1 1
2 315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
11,0 4 5 2
3 362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
12,0 5 4 3
4 477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
13,0 7 2 4
5 420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
13,0 2 6 5
6 416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
20,0 3 7 10
7 104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
29,0 8 9 12
8 467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
32,0 13 12 7
9 485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
37,0 6 3 dns
10 499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
37,0 9 15 13
11 498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
40,0 20 11 9
12 470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
40,0 15 14 11
13 143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
40,0 12 13 15
14 176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
41,0 11 22 8
15 474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
44,0 dnf 10 6
16 321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
49,0 21 8 20
17 476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
52,0 10 26 16
18 468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
56,0 18 20 18
19 341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
58,0 16 23 19
20 146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
59,0 dns 17 14
21 481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
59,0 14 24 21
22 115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
59,0 19 18 22
23 208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
61,0 17 16 dns
24 110 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
64,0 dns 19 17
25 370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
71,0 22 21 dns
26 366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
72,0 24 25 23
27 246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
74,0 23 27 24
 


Uitslag Toer-S - Groep 3 vlag W ORC ToT Inshore

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
3,0 1 1 1
2 484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
9,0 3 3 3
3 335 E de Wit, One off
Overruled
11,0 5 2 4
4 392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
16,0 6 4 6
5 389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
19,0 4 8 7
6 464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
23,0 7 7 9
7 275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
28,0 dnf 6 5
8 483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
28,0 8 9 11
9 482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
31,0 9 5 dns
10 394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
31,0 10 11 10
11 116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
35,0 13 10 12
12 327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
36,0 dns dns 2
13 463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
36,0 2 dns dns
14 479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
36,0 11 dns 8
15 486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
37,0 12 12 13
16 318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
48,0 14 dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl