Toer - Groep 1 vlag Q Race 2

Starttijd:   11:05:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
1 1,0 13:40:54,0 2:35:54,0 2:25:05,2 =(GT*.975) * 0,9545
453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
2 2,0 13:42:18,0 2:37:18,0 2:25:13,4 =(GT*.975) * 0,9469
228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
3 3,0 13:45:42,0 2:40:42,0 2:27:29,1 =(GT*.975) * 0,9413
411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
4 4,0 13:48:33,0 2:43:33,0 2:29:05,8 =(GT*.975) * 0,9350
180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
5 5,0 13:50:10,0 2:45:10,0 2:34:55,6 =GT * 0,9380
226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
6 6,0 13:55:04,0 2:50:04,0 2:39:46,8 =(GT*.975) * 0,9636
444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
7 7,0 13:56:46,0 2:51:46,0 2:39:56,2 =(GT*.975) * 0,9550
352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
8 8,0 13:58:08,0 2:53:08,0 2:41:06,0 =GT * 0,9305
373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
9 9,0 13:57:30,0 2:52:30,0 2:41:32,6 =(GT*.975) * 0,9605
319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
10 10,0 14:00:36,0 2:55:36,0 2:42:03,0 =(GT*.975) * 0,9465
438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
11 11,0 14:01:23,0 2:56:23,0 2:47:27,0 =(GT*.975) * 0,9737
387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
12 12,0 14:05:04,0 3:00:04,0 2:50:17,9 =(GT*.975) * 0,9700
443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
13 13,0 14:10:40,0 3:05:40,0 2:53:29,7 =(GT*.975) * 0,9584
357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
14 14,0 14:14:00,0 3:09:00,0 2:54:11,7 =(GT*.975) * 0,9453
452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
15 15,0 14:17:56,0 3:12:56,0 3:00:35,1 =(GT*.975) * 0,9600
165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
dns 18,0        
283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
dns 18,0        
 


Toer - Groep 2 vlag O Race 2

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
145 W Sederel, X-362
Catxalot
1 1,0 13:58:41,0 2:48:41,0 2:29:59,6 =(GT*.975) * 0,9120
312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
2 2,0 14:06:09,0 2:56:09,0 2:30:09,5 =(GT*.975) * 0,8743
488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
3 3,0 14:03:30,0 2:53:30,0 2:32:14,8 =(GT*.975) * 0,9000
130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
4 4,0 14:09:14,0 2:59:14,0 2:32:25,1 =(GT*.975) * 0,8722
462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
5 5,0 14:06:56,0 2:56:56,0 2:32:40,3 =(GT*.975) * 0,8850
287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
6 6,0 14:08:52,0 2:58:52,0 2:36:57,3 =(GT*.975) * 0,9000
461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
7 7,0 14:15:37,0 3:05:37,0 2:38:21,3 =(GT*.975) * 0,8750
291 B Adriaanse, Bavaria 38
Malpertuus
8 8,0 14:21:06,0 3:11:06,0 2:38:53,8 =(GT*.975) * 0,8528
454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
9 9,0 14:14:47,0 3:04:47,0 2:40:12,1 =(GT*.975) * 0,8892
342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
10 10,0 14:19:03,0 3:09:03,0 2:40:15,1 =(GT*.975) * 0,8694
160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
11 11,0 14:09:06,0 2:59:06,0 2:40:29,7 =(GT*.975) * 0,9191
336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
12 12,0 14:20:32,0 3:10:32,0 2:41:27,2 =(GT*.975) * 0,8691
456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
13 13,0 14:10:03,0 3:00:03,0 2:41:30,3 =(GT*.975) * 0,9200
186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
14 14,0 14:11:46,0 3:01:46,0 2:44:05,4 =(GT*.975) * 0,9259
445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
15 15,0 14:11:15,0 3:01:15,0 2:44:20,9 =(GT*.975) * 0,9300
179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
16 16,0 14:22:41,0 3:12:41,0 2:49:43,1 =(GT*.975) * 0,9034
 


Toer - Groep 3 vlag J Race 2

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
1 1,0 13:43:19,0 2:33:19,0 2:04:39,3 =(GT*.975) * 0,8339
455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
2 2,0 14:11:17,0 3:01:17,0 2:09:42,0 =(GT*.975) * 0,7338
282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
3 3,0 13:53:59,0 2:43:59,0 2:10:07,8 =(GT*.975) * 0,8139
177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
4 4,0 13:56:54,0 2:46:54,0 2:10:20,7 =(GT*.975) * 0,8010
458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
5 5,0 13:49:48,0 2:39:48,0 2:11:58,9 =(GT*.975) * 0,8471
326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
6 6,0 14:09:22,0 2:59:22,0 2:12:20,0 =(GT*.975) * 0,7567
441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
7 7,0 13:56:17,0 2:46:17,0 2:16:54,0 =(GT*.975) * 0,8444
311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
8 8,0 14:03:16,0 2:53:16,0 2:21:15,8 =(GT*.975) * 0,8362
449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
9 9,0 14:37:27,0 3:27:27,0 2:25:40,2 =(GT*.975) * 0,7202
380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
10 10,0 14:11:28,0 3:01:28,0 2:28:00,1 =(GT*.975) * 0,8365
459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
11 11,0 14:51:46,0 3:41:46,0 2:29:11,6 =(GT*.975) * 0,6900
211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
12 12,0 14:25:50,0 3:15:50,0 2:38:28,7 =(GT*.975) * 0,8300
460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
13 13,0 14:24:50,0 3:14:50,0 2:38:44,0 =(GT*.975) * 0,8356
451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
14 14,0 14:23:12,0 3:13:12,0 2:40:00,1 =(GT*.975) * 0,8494
457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
15 15,0 14:59:18,0 3:49:18,0 2:40:58,1 =(GT*.975) * 0,7200
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 2

Starttijd:   11:00:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
1 1,0 13:36:35,0 2:36:35,0 2:42:37,6 =GT * 1,0386
480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
2 2,0 13:43:49,0 2:43:49,0 2:45:23,4 =GT * 1,0096
272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
3 3,0 13:31:24,0 2:31:24,0 2:45:31,5 =GT * 1,0933
295 Dimitri Bratkowski, First 40
Byron 2
4 4,0 13:38:55,0 2:38:55,0 2:47:39,4 =GT * 1,0550
473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
5 5,0 13:37:05,0 2:37:05,0 2:47:53,4 =GT * 1,0688
359 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
6 6,0 13:47:54,0 2:47:54,0 2:51:09,4 =GT * 1,0194
428 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
7 7,0 13:38:17,0 2:38:17,0 2:51:10,1 =GT * 1,0814
465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
8 8,0 13:48:56,0 2:48:56,0 2:51:33,1 =GT * 1,0155
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
9 9,0 13:46:27,0 2:46:27,0 2:51:48,6 =GT * 1,0322
409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
10 10,0 13:56:02,0 2:56:02,0 2:54:36,5 =GT * 0,9919
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
11 11,0 14:00:48,0 3:00:48,0 3:00:10,0 =GT * 0,9965
422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
12 12,0 14:01:41,0 3:01:41,0 3:00:21,4 =GT * 0,9927
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
13 13,0 13:57:40,0 2:57:40,0 3:03:20,1 =GT * 1,0319
497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
14 14,0 14:12:23,0 3:12:23,0 3:17:12,7 =GT * 1,0251
413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
ocs 19,0        
244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
ocs 19,0        
469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
dns 19,0        
194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
dns 19,0        
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 2

Starttijd:   11:20:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
1 1,0 14:12:22,0 2:52:22,0 2:42:31,5 =GT * 0,9429
477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
2 2,0 14:06:20,0 2:46:20,0 2:45:00,2 =GT * 0,9920
485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
3 3,0 14:08:45,0 2:48:45,0 2:45:14,4 =GT * 0,9792
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
4 4,0 14:09:28,0 2:49:28,0 2:46:16,8 =GT * 0,9812
315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
5 5,0 14:20:41,0 3:00:41,0 2:46:54,9 =GT * 0,9238
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
6 6,0 14:23:27,0 3:03:27,0 2:47:20,6 =GT * 0,9122
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
7 7,0 14:21:34,0 3:01:34,0 2:48:18,7 =GT * 0,9270
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
8 8,0 14:19:15,0 2:59:15,0 2:51:27,2 =GT * 0,9565
104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
9 9,0 14:31:21,0 3:11:21,0 2:56:47,3 =GT * 0,9239
474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
10 10,0 14:24:36,0 3:04:36,0 2:56:48,6 =GT * 0,9578
467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
11 11,0 14:26:23,0 3:06:23,0 2:58:33,3 =GT * 0,9580
143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
12 12,0 14:22:20,0 3:02:20,0 2:59:04,2 =GT * 0,9821
470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
13 13,0 14:28:58,0 3:08:58,0 2:59:16,4 =GT * 0,9487
498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
14 14,0 14:31:05,0 3:11:05,0 2:59:32,5 =GT * 0,9396
499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
15 15,0 14:32:30,0 3:12:30,0 2:59:41,9 =GT * 0,9335
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
16 16,0 14:23:17,0 3:03:17,0 3:00:25,5 =GT * 0,9844
146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
17 17,0 14:38:21,0 3:18:21,0 3:01:53,2 =GT * 0,9170
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
18 18,0 14:36:09,0 3:16:09,0 3:02:56,9 =GT * 0,9327
259 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
19 19,0 14:36:10,0 3:16:10,0 3:03:07,3 =GT * 0,9335
468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
20 20,0 14:36:45,0 3:16:45,0 3:03:40,0 =GT * 0,9335
370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
21 21,0 14:37:22,0 3:17:22,0 3:05:35,0 =GT * 0,9403
176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
22 22,0 14:42:05,0 3:22:05,0 3:05:57,4 =GT * 0,9202
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
23 23,0 14:41:49,0 3:21:49,0 3:08:15,3 =GT * 0,9328
481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
24 24,0 14:32:37,0 3:12:37,0 3:08:41,2 =GT * 0,9796
366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
25 25,0 14:46:33,0 3:26:33,0 3:12:40,2 =GT * 0,9328
476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
26 26,0 14:42:16,0 3:22:16,0 3:17:15,0 =GT * 0,9752
246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
27 27,0 14:54:28,0 3:34:28,0 3:26:34,5 =GT * 0,9632
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 2

Starttijd:   11:30:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
1 1,0 14:13:21,0 2:43:21,0 2:14:49,7 =GT * 0,8254
335 E de Wit, One off
Overruled
2 2,0 14:00:47,0 2:30:47,0 2:16:23,9 =GT * 0,9046
484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
3 3,0 14:30:38,0 3:00:38,0 2:19:05,3 =GT * 0,7700
392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
4 4,0 14:07:29,0 2:37:29,0 2:19:56,4 =GT * 0,8886
482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
5 5,0 14:13:40,0 2:43:40,0 2:26:07,3 =GT * 0,8928
275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
6 6,0 14:24:37,0 2:54:37,0 2:26:45,9 =GT * 0,8405
464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
7 7,0 14:17:16,0 2:47:16,0 2:27:00,6 =GT * 0,8789
389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
8 8,0 14:31:32,0 3:01:32,0 2:29:33,9 =GT * 0,8239
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
9 9,0 14:21:15,0 2:51:15,0 2:31:41,6 =GT * 0,8858
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
10 10,0 15:09:11,0 3:39:11,0 2:40:23,9 =GT * 0,7318
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
11 11,0 14:37:18,0 3:07:18,0 2:40:57,9 =GT * 0,8594
486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
12 12,0 14:57:11,0 3:27:11,0 2:51:04,3 =GT * 0,8257
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
dns 17,0        
479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
dns 17,0        
318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
dns 17,0        
463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
dns 17,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl