ORC - Groep 1 ORC vlag D E Race 4

Starttijd:   11:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-H 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 7439 J.C. Bornet, J-109
Jai Alai
1 1,0 12:21:40,0 36:40,0 41:34,4 =GT * 1,1338
ITA 13306 Rincke Rinckes, X-362
OFFCOURSE
2 2,0 12:23:47,0 38:47,0 43:16,9 =GT * 1,1160
GBR 7712 Brita Van Rossum, HOD 35
ZARAFA
3 3,0 12:23:02,0 38:02,0 43:40,2 =GT * 1,1482
GER 5646 M Wanders, Dehler 39SQ
Brany meetbrief
4 4,0 12:22:15,0 37:15,0 43:59,8 =GT * 1,1811
NED 9035 Ronald Giethoorn, Salona 35
Sunshine
5 5,0 12:24:25,0 39:25,0 45:21,2 =GT * 1,1506
NED 8519 Michiel van der Kwast, Sun Fast 37
Marlene
6 6,0 12:25:39,0 40:39,0 45:30,5 =GT * 1,1195
NED 7978 Rob Anker, Dufour 34
Black Pearl
7 7,0 12:26:09,0 41:09,0 45:59,1 =GT * 1,1175
NED 8336 M.J. Bakkenes, Italia 10.98
Dolce Vita
8 8,0 12:25:14,0 40:14,0 46:03,8 =GT * 1,1449
NED 8505 Patrick Gaspersz, Dehler 36 CWS 1.85
Jadwiga 2
9 9,0 12:26:50,0 41:50,0 46:28,4 =GT * 1,1109
NED 8834 Wessel vd Werf, Dehler 34 2016
Insails.com
dnf 12,0        
BEL 8990 Koen Cleeren, Xp 33
X-Bie
dns 12,0        
 


ORC - Groep 1 ORC vlag D E Race 5

Starttijd:   12:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-H 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 7439 J.C. Bornet, J-109
Jai Alai
1 1,0 13:22:23,0 37:23,0 42:23,1 =GT * 1,1338
ITA 13306 Rincke Rinckes, X-362
OFFCOURSE
2 2,0 13:24:56,0 39:56,0 44:33,9 =GT * 1,1160
GBR 7712 Brita Van Rossum, HOD 35
ZARAFA
3 3,0 13:23:50,0 38:50,0 44:35,3 =GT * 1,1482
GER 5646 M Wanders, Dehler 39SQ
Brany meetbrief
4 4,0 13:23:20,0 38:20,0 45:16,5 =GT * 1,1811
NED 8834 Wessel vd Werf, Dehler 34 2016
Insails.com
5 5,0 13:25:06,0 40:06,0 45:34,7 =GT * 1,1366
NED 8336 M.J. Bakkenes, Italia 10.98
Dolce Vita
6 6,0 13:25:31,0 40:31,0 46:23,3 =GT * 1,1449
NED 7978 Rob Anker, Dufour 34
Black Pearl
7 7,0 13:26:33,0 41:33,0 46:25,9 =GT * 1,1175
NED 9035 Ronald Giethoorn, Salona 35
Sunshine
8 8,0 13:25:49,0 40:49,0 46:57,8 =GT * 1,1506
NED 8505 Patrick Gaspersz, Dehler 36 CWS 1.85
Jadwiga 2
9 9,0 13:28:08,0 43:08,0 47:55,0 =GT * 1,1109
BEL 8990 Koen Cleeren, Xp 33
X-Bie
dns 12,0        
NED 8519 Michiel van der Kwast, Sun Fast 37
Marlene
ret 12,0        
 


ORC - Groep 1 ORC vlag D E Race 6

Starttijd:   13:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-H 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 7439 J.C. Bornet, J-109
Jai Alai
1 1,0 14:28:08,0 43:08,0 48:54,3 =GT * 1,1338
ITA 13306 Rincke Rinckes, X-362
OFFCOURSE
2 2,0 14:29:37,0 44:37,0 49:47,5 =GT * 1,1160
GBR 7712 Brita Van Rossum, HOD 35
ZARAFA
3 3,0 14:29:43,0 44:43,0 51:20,6 =GT * 1,1482
GER 5646 M Wanders, Dehler 39SQ
Brany meetbrief
4 4,0 14:28:40,0 43:40,0 51:34,5 =GT * 1,1811
NED 8336 M.J. Bakkenes, Italia 10.98
Dolce Vita
5 5,0 14:30:03,0 45:03,0 51:34,7 =GT * 1,1449
NED 7978 Rob Anker, Dufour 34
Black Pearl
6 6,0 14:31:38,0 46:38,0 52:06,8 =GT * 1,1175
NED 9035 Ronald Giethoorn, Salona 35
Sunshine
7 7,0 14:31:04,0 46:04,0 53:00,3 =GT * 1,1506
NED 8519 Michiel van der Kwast, Sun Fast 37
Marlene
dns 12,0        
NED 8505 Patrick Gaspersz, Dehler 36 CWS 1.85
Jadwiga 2
dns 12,0        
BEL 8990 Koen Cleeren, Xp 33
X-Bie
dns 12,0        
NED 8834 Wessel vd Werf, Dehler 34 2016
Insails.com
ret 12,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl