Toer - Groep 1 vlag Q Race 1

Starttijd:   11:30:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
453 Saskia Belonje, DEHLER 39 JV
Duvel
1 1,0 14:10:44,0 2:40:44,0 2:28:23,6 =(GT*.975) * 0,9469
411 J. Groeneweg, Oceanis 46
Black Pearl
2 2,0 14:13:27,0 2:43:27,0 2:29:00,3 =(GT*.975) * 0,9350
289 Marco IJzerman, Elan 40x2.05
Overstag
3 3,0 14:13:35,0 2:43:35,0 2:32:14,2 =(GT*.975) * 0,9545
228 Robert Jan d"Hond, Comfortina 42
Kabaal
4 4,0 14:18:02,0 2:48:02,0 2:34:12,9 =(GT*.975) * 0,9413
226 Klaus Krischke, Hanse 400
Apparillo
5 5,0 14:24:13,0 2:54:13,0 2:43:40,7 =(GT*.975) * 0,9636
373 Martijn Schaaper, J.O.D. 35
Exel
6 6,0 14:26:22,0 2:56:22,0 2:45:09,9 =(GT*.975) * 0,9605
283 Henk Holtman, BAVARIA 46 C
Miss Moneypenny
7 7,0 14:27:26,0 2:57:26,0 2:46:04,7 =(GT*.975) * 0,9600
357 Paul Domburg, Varianta 37
Dame Blanche
8 8,0 14:32:04,0 3:02:04,0 2:47:48,3 =(GT*.975) * 0,9453
319 F.S. Man, First 36.7
Mandrake
9 9,0 14:34:09,0 3:04:09,0 2:49:56,4 =(GT*.975) * 0,9465
438 Joeri Voeten, Beneteau Oceanis 50
Pieds Dans L'eau
10 10,0 14:31:31,0 3:01:31,0 2:52:19,5 =(GT*.975) * 0,9737
444 Hans Schrederhof, Dufour 44
Big Bang
11 11,0 14:35:24,0 3:05:24,0 2:52:37,8 =(GT*.975) * 0,9550
462 Dennis De jong, Beneteau oceanis 41
Enna
12 12,0 14:37:32,0 3:07:32,0 2:57:57,8 =(GT*.975) * 0,9733
387 Bert Held, Hanse 411
Stormwatch
13 13,0 14:38:48,0 3:08:48,0 2:58:33,5 =(GT*.975) * 0,9700
165 J W Middelweerd, Bavaria 46 x 2.00
Schavuit
14 14,0 14:43:28,0 3:13:28,0 3:02:58,3 =(GT*.975) * 0,9700
443 Sander Pieters, Oceanis 45
Amarante
15 15,0 14:45:53,0 3:15:53,0 3:03:02,5 =(GT*.975) * 0,9584
180 F de Geus, HANSE 445
Zeezout
dns 19,0        
352 Hans Klein, Beneteau Oceanis 43
Spicy Lady
dns 19,0        
452 Peter De Kort, Beneteau sense 43
Penini
dns 19,0        
 


Toer - Groep 2 vlag O Race 1

Starttijd:   11:40:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
312 Max Krekel, Dehler 35 CWS
Bakvis
1 1,0 14:15:43,0 2:35:43,0 2:12:44,4 =(GT*.975) * 0,8743
488 Jeff en Guus Konings, Elan 40x2.05
Hooked
2 2,0 14:12:36,0 2:32:36,0 2:13:54,4 =(GT*.975) * 0,9000
145 W Sederel, X-362
Catxalot
3 3,0 14:16:13,0 2:36:13,0 2:18:54,5 =(GT*.975) * 0,9120
160 John de Koning, Bavaria 39 Cruiser
Maria Magdalena
4 4,0 14:17:35,0 2:37:35,0 2:21:12,8 =(GT*.975) * 0,9191
186 R. Nieuwenhuizen, Bavaraia 38x2.1
Vesuvius
5 5,0 14:18:32,0 2:38:32,0 2:23:07,0 =(GT*.975) * 0,9259
461 Joop Elderhorst, Jeanneau Sun Charm 39
Bolero
6 6,0 14:28:00,0 2:48:00,0 2:23:19,5 =(GT*.975) * 0,8750
336 Hans Cox, Kalik 103
Scaldis
7 7,0 14:30:19,0 2:50:19,0 2:24:19,3 =(GT*.975) * 0,8691
287 Bastiaan Driece, Winner 10.20
Bohemian
8 8,0 14:24:57,0 2:44:57,0 2:24:44,6 =(GT*.975) * 0,9000
445 Henk Broersen, First 41 S 5
Tempest of Southampton
9 9,0 14:21:30,0 2:41:30,0 2:26:26,4 =(GT*.975) * 0,9300
454 Carel Scholtes, Bavaria 390 Lagoon
Soulmate
10 10,0 14:29:15,0 2:49:15,0 2:26:44,1 =(GT*.975) * 0,8892
342 Jean en Sophie Luteijn, Beneteau 25
Nice2have
11 11,0 14:33:23,0 2:53:23,0 2:26:58,3 =(GT*.975) * 0,8694
179 Joost van Avendonck, Bavaria 36
Spur
12 12,0 14:32:38,0 2:52:38,0 2:32:03,5 =(GT*.975) * 0,9034
130 Antonius Golverdingen, Dehler 35 CWS
Serena
dns 16,0        
291 Peter de Regt, Bavaria 38
Malpertuus
dns 16,0        
456 Frits dAchard, Bavaria 39 Cruiser
Salty Dog
dns 16,0        
 


Toer - Groep 3 vlag J Race 1

Starttijd:   11:50:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
441 John Van Buuren, Winner 950
Zwerver
1 1,0 13:57:58,0 2:07:58,0 1:45:21,2 =(GT*.975) * 0,8444
380 Hans Kesteloo, SUN ODYSSEY 29.2
Puck
2 2,0 14:06:06,0 2:16:06,0 1:51:00,1 =(GT*.975) * 0,8365
311 R.Groeneveld, Bavaria 37 Cruiser
Gaviota
3 3,0 14:12:14,0 2:22:14,0 1:55:57,7 =(GT*.975) * 0,8362
282 Alex Platteel, Duetta 94
Blauwe Libel
4 4,0 14:19:40,0 2:29:40,0 1:58:46,1 =(GT*.975) * 0,8139
326 Paul Stoelinga, Arpege *1.40
Rooie Rakker
5 5,0 14:42:29,0 2:52:29,0 2:07:15,3 =(GT*.975) * 0,7567
455 Pieter van Oord, Hunter 27
Thalassa
6 6,0 14:48:24,0 2:58:24,0 2:07:38,2 =(GT*.975) * 0,7338
177 R Visser, Ericson 30-1
Sound of Silence
7 7,0 14:33:40,0 2:43:40,0 2:07:49,2 =(GT*.975) * 0,8010
211 Hans Pols, Dehler 31*1.50
Singga Matta
8 8,0 14:29:11,0 2:39:11,0 2:08:49,1 =(GT*.975) * 0,8300
317 Rob Vermeulen, Pretorian 35
SIEMPRE
9 9,0 14:29:14,0 2:39:14,0 2:09:27,9 =(GT*.975) * 0,8339
458 Jacco Hoogenbppm, Dehler 29
Avalanche
10 10,0 14:46:16,0 2:56:16,0 2:25:35,0 =(GT*.975) * 0,8471
451 Pim Poppe, Winner 950
Blauwvoet
11 11,0 14:50:22,0 3:00:22,0 2:29:22,4 =(GT*.975) * 0,8494
459 Harry van Ham, Hurley 700
Hurlie Up
12 12,0 15:39:38,0 3:49:38,0 2:34:29,2 =(GT*.975) * 0,6900
457 Evert-Jan Teunissen, Amigo 27
BÝske
13 13,0 15:37:55,0 3:47:55,0 2:39:59,9 =(GT*.975) * 0,7200
449 Leon de Loof, Piewiet 700
Windfall
dns 16,0        
460 Etienne Dozin, Dehler 31 top
Wazaa Bi
dns 16,0        
 


Toer-S - Groep 1 vlag H Race 1

Starttijd:   11:05:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
272 A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
FLIN
1 1,0 13:37:59,0 2:32:59,0 2:47:15,4 =GT * 1,0933
480 Johan Bol, Grand Soleil 34
A Boen!!
2 2,0 13:53:48,0 2:48:48,0 2:50:25,2 =GT * 1,0096
473 G.G.P.M. van Beers, J-122 (DK)
Jam Session
3 3,0 13:47:03,0 2:42:03,0 2:53:11,9 =GT * 1,0688
244 Hans van Vugt, Dehler 41
Prima Vista
4 4,0 13:57:23,0 2:52:23,0 2:54:53,0 =GT * 1,0145
257 Peter Raijer, Dehler 42
Dehlicious
5 5,0 13:55:58,0 2:50:58,0 2:56:28,3 =GT * 1,0322
413 Peter de Man, Stern 44
Poppedien
6 6,0 13:48:19,0 2:43:19,0 2:56:30,8 =GT * 1,0808
469 C.H. Revelman, J-122 (DK)
JUNIQUE
7 7,0 13:53:25,0 2:48:25,0 2:56:54,3 =GT * 1,0504
475 Marjolein Swiebel, J-111
MaJic
8 8,0 13:57:54,0 2:52:54,0 2:59:34,4 =GT * 1,0386
447 G van Hoek, Dufour 40 x 2.10
Manaslu
9 9,0 14:08:22,0 3:03:22,0 3:02:43,5 =GT * 0,9965
409 Gerrit Aardoom, Dehler 36 db
Spring
10 10,0 14:09:47,0 3:04:47,0 3:03:17,2 =GT * 0,9919
465 Martijn Graafmans, J109
Eau-J
11 11,0 14:05:56,0 3:00:56,0 3:03:44,3 =GT * 1,0155
422 Frank Blomsma, Dehler 36
Azzurro
12 12,0 14:15:14,0 3:10:14,0 3:08:50,7 =GT * 0,9927
194 Chris Baert, First 40.7
Moonlight Shadow
13 13,0 14:13:26,0 3:08:26,0 3:09:01,0 =GT * 1,0031
497 Michael van 't Zant, XP 38
Exire
14 14,0 14:23:48,0 3:18:48,0 3:23:47,4 =GT * 1,0251
378 Maarten Vlamings, J-109
Captain Jack
dns 18,0        
466 Mark Soetman Coen Wohrmann, Azuree 41
Azuree
dns 18,0        
478 Jan Bruggeman, Pro 25
BlowPro
dns 18,0        
 


Toer-S - Groep 2 vlag R Race 1

Starttijd:   11:10:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
377 K&B Vanoverberghe, F & F 915
FarFelu
1 1,0 13:39:38,0 2:29:38,0 2:21:05,4 =GT * 0,9429
420 Fred Cunes, Jeanneau Sun Odyssey 35
Cuniek
2 2,0 13:48:45,0 2:38:45,0 2:24:48,7 =GT * 0,9122
416 P.W. van der Veer, Sun Fast 37
Dekadent
3 3,0 13:46:48,0 2:36:48,0 2:25:21,2 =GT * 0,9270
315 Jacob Bade, Grand Soleil 37
Grote Zon
4 4,0 13:49:04,0 2:39:04,0 2:26:56,8 =GT * 0,9238
362 Alexis Malchair, Dehler 36
Ohana
5 5,0 13:39:57,0 2:29:57,0 2:27:07,8 =GT * 0,9812
485 Rudy Vervloet, Bestewind 50
Forza
6 6,0 13:42:21,0 2:32:21,0 2:29:10,9 =GT * 0,9792
477 Ruud van Es, Dehler 34 2016
De Lendte
7 7,0 13:41:16,0 2:31:16,0 2:30:03,4 =GT * 0,9920
104 Andre Kreemer, DEHLER 34
Bojangles
8 8,0 13:55:22,0 2:45:22,0 2:32:46,9 =GT * 0,9239
499 Nico Dusseljee, First31.7
Klein Zweden
9 9,0 13:59:00,0 2:49:00,0 2:37:45,7 =GT * 0,9335
476 Steven Coppens, VARIANTE 37
MAC FAST
10 10,0 13:52:31,0 2:42:31,0 2:38:29,2 =GT * 0,9752
176 W.E. van Reisen, Breehorn 37
Zest
11 11,0 14:03:06,0 2:53:06,0 2:39:17,2 =GT * 0,9202
143 B Kamps, Scanner 391
Bon Vivant
12 12,0 13:52:14,0 2:42:14,0 2:39:19,8 =GT * 0,9821
467 Arno de Ruiter, J-92
Jigsaw
13 13,0 13:56:35,0 2:46:35,0 2:39:35,2 =GT * 0,9580
481 Jan Bruijn, JPK 960
J-Bleu
14 14,0 13:53:12,0 2:43:12,0 2:39:52,2 =GT * 0,9796
470 Cees van LEEUWEN, SPIRIT 36
STILLE WILDE
15 15,0 13:59:11,0 2:49:11,0 2:40:30,3 =GT * 0,9487
341 Antoine Pieters, First 31.7
BREEZE
16 16,0 14:03:58,0 2:53:58,0 2:42:16,6 =GT * 0,9328
208 Harold Paagman, First 36.7
Effenie
17 17,0 13:54:53,0 2:44:53,0 2:42:18,7 =GT * 0,9844
468 C.P.R.Goense, First 31.7
POMPIDOM
18 18,0 14:04:12,0 2:54:12,0 2:42:36,9 =GT * 0,9335
115 Hans Romers, First 35s5
Jottum
19 19,0 14:04:57,0 2:54:57,0 2:43:10,5 =GT * 0,9327
321 Bart Gravendeel, BAVARIA 41
Dwarstuig
20 20,0 14:02:37,0 2:52:37,0 2:45:06,5 =GT * 0,9565
370 Bruno Wolfs, Hanse 370
Passatempo
21 21,0 14:06:17,0 2:56:17,0 2:45:45,6 =GT * 0,9403
498 Corjan Visser, First 31.7
Hoanui
22 22,0 14:06:51,0 2:56:51,0 2:46:10,1 =GT * 0,9396
246 Dhr. Joost Geleijns, COMET 33
Sushi
23 23,0 14:15:58,0 3:05:58,0 2:59:07,4 =GT * 0,9632
366 Tom Smeets, First 31.7
Aquavitesse 6
24 24,0 14:40:22,0 3:30:22,0 3:16:13,8 =GT * 0,9328
474 Hans Hollander, Cork 1720
Kindamagic
dnf 28,0        
259 G van Steelant, First 31.7
Fungu Yasini
dns 28,0        
146 Chris Houbolt, Lady Helmsman 40
Karel met de houten poot
dns 28,0        
 


Toer-S - Groep 3 vlag W Race 1

Starttijd:   11:15:00,0        ORC ToT Inshore 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
215 P.A. Hessels, Feeling 32DI
Nosy Roa
1 1,0 13:47:42,0 2:32:42,0 2:06:02,3 =GT * 0,8254
463 Christophe De Clercq, Contessa 32
Lecas
2 2,0 13:48:48,0 2:33:48,0 2:08:40,1 =GT * 0,8366
484 Marcus Noordermeer, Contest 30
D'n Oetel
3 3,0 14:08:09,0 2:53:09,0 2:13:19,5 =GT * 0,7700
389 Pim vd Male, Zeeton
Swing NC 815
4 4,0 13:59:42,0 2:44:42,0 2:15:41,8 =GT * 0,8239
335 E de Wit, One off
Overruled
5 5,0 13:45:44,0 2:30:44,0 2:16:21,2 =GT * 0,9046
392 Gaston Moonen, J-27
Jiggy
6 6,0 13:49:15,0 2:34:15,0 2:17:04,0 =GT * 0,8886
464 Govert Gerritsen, Sprinter 32
Sprinter
7 7,0 13:54:58,0 2:39:58,0 2:20:35,7 =GT * 0,8789
483 Mathijs de Jong, GIBSEA 33
Inca
8 8,0 13:59:46,0 2:44:46,0 2:25:57,0 =GT * 0,8858
482 Marco van Dijke, X-79 OD
MetaXa
9 9,0 14:00:33,0 2:45:33,0 2:27:48,2 =GT * 0,8928
394 Dennis Schagen, SUN ODYSSEY 32.2
L'avalanche
10 10,0 14:13:25,0 2:58:25,0 2:33:19,9 =GT * 0,8594
479 Erik van Hoving, FIRST 211
Hydrofixe
11 11,0 14:23:44,0 3:08:44,0 2:33:37,7 =GT * 0,8140
486 Brent Biesheuvel, Etap 28
Bies !
12 12,0 14:22:28,0 3:07:28,0 2:34:47,5 =GT * 0,8257
116 Bart Zijtregtop, Kelt 620
Kelt
13 13,0 14:56:57,0 3:41:57,0 2:42:25,4 =GT * 0,7318
318 Vonig CAUDAL, DUFOUR 365 GRAND LARGE
Smile
14 14,0 14:18:14,0 3:03:14,0 2:43:46,4 =GT * 0,8938
275 Roeland Blankers, Contest 31 HT
Beautiful
dnf 17,0        
327 Eric van den Born, Nicholson 43
Stardust
dns 17,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl