Deelnemers

Status inschrijvingen 26-09-2016

Naam: (First) Naam: (Last) Scheepsnaam Type schip Thuishaven Website van team / schip Klasse
Thijs van Hulst Big Time First 31.7 Monnickendam http://www.teambigtime.nl 31.7 Eenheidsklasse
Mart Bosma Whisper First 31.7 Burghsluis 31.7 Eenheidsklasse
Geert VANSTEELANT Fungu Yasini FIRST 31.7 Jachthaven De Vlije Beneden Sas 31.7 Eenheidsklasse
T Ossewaarde THE First One First 31.7 Port zelande 31.7 Eenheidsklasse
Pieter Golverdingen JACHTIG j80 Bommende https://www.facebook.com/J80teamjachtig/ J80 Eenheidsklasse
Timo Baks Jolie J80 Ouddorp J80 Eenheidsklasse
Laura Vroon Joie de Vivre J80 Breskens J80 Eenheidsklasse
Peter Paul de Vries Led2lease J80 Willemsdorp J80 Eenheidsklasse
Edwin Spaans J-string J 80 Herkingen J80 Eenheidsklasse
Umberto Cornelis Baby J J80 WSV Bru Bruinisse J80 Eenheidsklasse
David van Veen nJoy J80 Ouddorp J80 Eenheidsklasse
Jeroen Koninkx SailSelect Varianta 37 Muiderzand https://www.facebook.com/TeamSailSelect/ ORC Klasse
Tako Heins Windveer One-off Rotterdam ORC Klasse
Eric Oomens True North J/92s Sint Annaland ORC Klasse
Paul van der Drift Fortissimo FF65 special (Koos 21) Bruinisse ORC Klasse
Marco Kramer Bagheera Bavaria 37 Cruiser WSV Herkingen Toerklasse
Michel Secreve AVEL Hanse 341 Port Zelande Toerklasse
Paul van Domburg Dame Blanche Varianta 37 Bruinisse Toerklasse
Jacob Bade Grote Zon Grand Soleil 37, bj 2002 Herkingen Marina Toerklasse
Tom van Wolde RAMRAM Spirit 28 Den Osse Toerklasse
Noël van Bree Dileno Bavaria 32 Marina Port Zelande Toerklasse
Gertjan Karreman De Blauwe Draak Bavaria 38 Bruinisse Toerklasse
Rob Vermeulen SIEMPRE Pretorien 35 w Toerklasse
Ton golverdingen Serena Dehler 35 cws Gorinchem Toerklasse
Rinze GRoeneveld Gaviota Bavaria 37 Den Osse Toerklasse
Dennis Schagen L’avalanche Jeanneau Sun Odyssey 32.2 Dinteloord Toerklasse
peter v  Leeuwen Just be you sun fast 37 Dintelmond Toerklasse
Chris Brand Bestevaer Dehler 31 Oude-Tonge Toerklasse
Bas Vogel Crème brûlée Kajuitzeiljacht Hellevoetsluis Toerklasse
Jaap van den Braak Luchtloper Jeanneau Melody 34 Middelharnis Toerklasse
Nico Teunissen Windfall Zeiljacht Zierikzee Toerklasse
Marco en Arjan IJzerman Overstag Elan 40 Sint Annaland Toerklasse
Michel Marse Scopare Jeanneau Sun Odessy 37 SO Dinteloord Toerklasse
John Middelweerd Schavuit Bavaria 46 Almere Toerklasse
Gillina Bezemer-Baaij Catharina Marieholm 32 Sint Annaland Toerklasse
ALEX PLATTEEL BLAUWE LIBEL  RATING 0,8139 DEHLER DUETA 94 HERKINGEN Toerklasse
Hans Cox Scaldis Kalik 103 Middelharnis Toerklasse
jaap kuijpers wentink Oliver Bavaria 39CR Marina Volendam Toerklasse
Bob Kamps Bon Vivant Scanner 391 Hellevoetsluis Toerklasse
Hans Kesteloo Puck Jeanneau Sun Odyssey 29.2 St Annaland Toerklasse
STEFAAN SLABINCK ANNABELLE BAVARIA 32 CRUISER MARINA PORT ZELANDE Toerklasse
Willem Sederel CatXalot X-362 MPZ Toerklasse
Max Krekel Bakvis Dehler 35 CWS (v/d Stadt) Sint Annaland Toerklasse
Bert Middelburg Sire Bavaria 42 cruiser Port zelande Toerklasse
Steven Jacobs SPINDRIFT Jeanneau Sun Odyssey 33i Wemeldinge Toerklasse
John de Koning Maria Magdalena Bavaria 39 Cruiser MPZ Toerklasse
Hans Pols Singa Matta Dehler 31 Port Zelande Toerklasse
Sander Pieters Amarante Beneteau Oceanis 45 Port Zelande Toerklasse
Ruud Van Rijsbergen Just Bavaria 37 Cruiser Port Zelande Toerklasse
Klaus Krischke Apparillo Hanse 400 Den Osse Toerklasse
Joost van Avendonk SPUR Bavaria 36/3 MPZ Toerklasse
frans de geus ZEEZOUT HANSE445 PORTZELANDE Toerklasse
Sjaak Beulens eXe-Cuties X-442 Lelystadhaven Toer-S klasse
Pim van der Male Swing Van de Stadt, Zeeton Scharendijke Toer-S klasse
Bart Diesveld ST23 One off Den Osse http://www.st23.nl Toer-S klasse
P van Putten downsized Jeanneau sun odyssee 26 Scharendijke Toer-S klasse
Peter de Man Poppedien Stern 44 Herkingen Toer-S klasse
Jaap van der Sluis Utah 2 Everson 33 Toer-S klasse
Casper Hoefsloot Andromeda Dufour 3800 Wageningen Toer-S klasse
Bert Held Stormwatch Hanse411 Middelharnis Toer-S klasse
Coen Dusseljee Max x-79 Blinckvliet Toer-S klasse
Guy van Hoek Manaslu Dufour40 Noordschans Toer-S klasse
Hans van Vugt Prima Vista Dehler 41 Vlaardingen Toer-S klasse
Peter Veer Dekadent Jeanneau SunFast 37 Schiedam Toer-S klasse
Andre Kreemer Bojangles Dehler 34 * 1,70 m. Bouwjaar 1989 Ouddorp Toer-S klasse
L.J Hoogerheide FLIRT Beneteau first 40 CR Bruinisse Toer-S klasse
Antoine Pieters BREEZE Jeanneau SO 29.2 Veere Toer-S klasse
Bart Zijtregtop Kelt Kelt 6.20 Scharendijke Toer-S klasse
Hans Romers Jottum Beneteau First 35s5 Hellevoetsluis Toer-S klasse
Rob Zeedijk LIGHTNING Dehler 36 Herkingen Toer-S klasse
Fred Cunes Cuniek Jeanneau SO 35 Herkingen Toer-S klasse
Harold Paagman EFFENIE Beneteau First 36.7 Bruinisse Toer-S klasse
michiel koopen Controversa Grand-Soleil 40 den Osse Toer-S klasse
Arne Hubregtse FLIN BH41 Zierikzee Toer-S klasse
erik leeuwenburgh zeearend dehler 41 MPZ Toer-S klasse
Henk Aulich Motion Elan 333 Hellevoetsluis Toer-S klasse
Corjan Visser Hoanui Bénéteau First  31.7 Volendam Toer-S klasse
Chris Houbolt Karel met de houten poot Lady Helmsman Sint Annalnd Toer-S klasse
Gerard Jonker Emily Nicholson 43 Hellevoetsluis http://www.8304.nl Toer-S klasse
Gerrit Aardoom Spring Dehler 36db Herkingen Toer-S klasse
Henk Woudenberg Just us J-120 Den Bommel Toer-S klasse
Tonno van Bemmel Serdon VQ32 Hellevoetsluis Toer-S klasse
peerke hessels Nosy Roa Feeling 32 brouwershaven Toer-S klasse
Ron de Hoog Exire Xp38 Bruinisse Toer-S klasse
Bart Gravendeel Dwarstuig Bavaria 41-3 Den Osse Toer-S klasse
Ronald Nieuwenhuizen Vesuvius Bavaria 38 Hellevoetsluis Toer-S klasse
Norbert Clarijs Xar X-43 Zierikzee Toer-S klasse
Eric van den Born Stardust Camper Nicholson 43 Hellevoetsluis http://www.ned8606.com Toer-S klasse
Gaston Moonen TopGear Tirion 28 Nonsard Toer-S klasse
Alexis Malchair Ohana Dehler 36 Wemeldinge Toer-S klasse
Alexander Dedroog Jingle j105 Terneuzen Toer-S klasse
Roeland Blankers Beautiful Contest 31 HT/AC Marina Port Zelande Toer-S klasse
Bruno WOlfs Passatempo Hanse 370 Bruinisse Toer-S klasse
Jan Pieter Loock LooRa3 First 31.7 Veere Toer-S klasse